Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności1 grudnia 202212:28

Lodowisko na Rynku prawie gotowe [FOTO i WIDEO]

Lodowisko na Rynku prawie gotowe [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Ślizgawka na Rynku ma ruszyć dziś, 1 grudnia, około godziny 16.00. Trwają ostatnie prace.

Sezonowe lodowisko na Rynku stanęło pomiędzy kościołem pw. św. Jakuba a Browarem Rynek i Braxtonem. Ma 600 m kw. zamrożonej tafli. Uruchomienie miało nastąpić do 26 listopada, o ile temperatura powietrza nie przekroczy 10 st. C a wiatr 2 m/sek. Czynne będzie do 28 lutego. Urząd nie wyklucza wydłużenia tego okresu na podstawie aneksu. 256,7 tys. zł to koszt usługi i udostępnienia infrastruktury. Za wodę i prąd zapłaci miasto. Korzystanie jest bezpłatne. Zapłacić trzeba za wypożycżenię łyżew.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 grudnia 202513:15

Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO]

Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W niedzielę, 7 grudnia, Gminne Centrum Kultury w Nędzy zamieniło się w miejsce przepełnione świąteczną atmosferą. Do najmłodszych mieszkańców gminy przybył wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Nie pojawił się jednak sam. Towarzyszyły mu uśmiechnięte Elfy, które od pierwszych chwil wprowadziły dzieci w klimat nadchodzących świąt.

red., fot. Oskar Tomeczek, Maja Walochnik
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202511:21

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO]

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

U sąsiadów. W dniach 5–7 grudnia 2025 roku w Rybniku odbyła się kolejna edycja Jarmarku u Antoniczka — tym razem w nowej odsłonie, przeniesiona bezpośrednio na teren okalający Bazylikę św. Antoniego. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono mieszkańców i gości, oferując połączenie tradycji, świątecznej atmosfery oraz artystycznych i rzemieślniczych akcentów. Zobacz, jak wyglądał jarmark w obiektywie Oskara Tomeczka.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.