Grzegorz Rybiński zwycięzcą kolejnego turnieju o Puchar Starosty

W niedzielę, 23 sierpnia, na korcie Rafako S.A. przy ulicy Łąkowej rozegrany został kolejny turniej w cyklu rywalizacji o Puchar Starosty.
Najlepszym zawodnikiem po zaciętej rywalizacji został Grzegorz Rybiński, który w finałowym meczu pokonał swego brata Wojciecha. Meczy był bardzo wyrównany i sportowo zacięty, o końcowym zwycięstwie decydował tie-break.
Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło Grzegorzowi Rybińskiemu, drugi był jego brat Wojciech Rybiński, a najniższy stopień podium zajął Dawid Breitschedel. Puchar dla najlepsze zawodniczki trafił natomiast w ręce Emilii Cimek, która z powodzeniem rywalizowała z mężczyznami.
Już dziś TKKF Rafako zaprasza do udziału w kolejnych tenisowych zmaganiach. Będą to turnieju NSZZ PZP Rafako S.A oraz NSZZ Solidarność Rafako S.A dla dzieci i młodzieży, a także dla osób do oraz powyżej 50 roku życia. Szczegółowe informacje można uzyskać na korcie tenisowym przy Łąkowej oraz pod numerem telefonu 608 382 141.









![O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776332328zrzut-ekranu-2026-04-16-o-11-29-32-.png)






![Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177641026055-930770-2-.jpg)














![Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776412378s-niadanie-biznesowe-rig-1-.png)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany