Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport27 czerwca 202019:25

Sparing. Trzy trafienia Gawlika, to na beniaminka z Krzanowic styka [FOTO i WIDEO]

Sparing. Trzy trafienia Gawlika, to na beniaminka z Krzanowic styka [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Przy Srebrnej doszło dziś do starcia pomiędzy raciborską Unią, a beniaminkiem klasy okręgowej z Krzanowic. Dla prezesa, a zarazem trenera seniorów Unii był to ostatni mecz w roli szkoleniowca. Póki co nie jest znane nazwisko nowego.

Około pięćdziesięciu kibiców mogło obejrzeć dość nudny i powolny mecz. Przynajmniej tak wyglądało pierwsza połowa. Do czasu. W 30 minucie piłkę w siatce rywali umieścił Kevin Gawlik, co tchnęło nieco życia w poczynania gości, którzy mieli do odrobienia stratę. Niestety, mimo ich usilnych starań, pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Unitów.

W drugiej odsłonie meczu gra obu ekip nieco się poprawiła, także pod względem ilości goli. W drugiej części padło ich pięć. Wpierw do siatki raciborzan trafił najlepszy snajper Krzanowic, czyli Tomasz Pieczarek, dzięki czemu wynik brzmiał 1:1. Radość gości nie trwała jednak długo. Po strzale Bogumiła Sobka z przeszło 30 metrów, piłka odbiła się od słupka bramki Krzanowic, następnie od pleców bramkarza gości, po czym wturlała się za linię bramkową.

Na tym raciborzanie nie poprzestali, a kolejne trafienie powędrowało na konto Kevina Gawlika. Mimo dwóch bramek straty goście próbowali nawiązać walkę. Po części się udało, gdyż w 68 minucie piłkę w siatce z rzutu karnego umieścił Piotr Święty. Chwilę później piłkę w siatce po raz trzeci umieścił Kevin Gawlik, tym samym kompletując hat-tricka.

KS Unia Racibórz – KS 1905 Krzanowice 4:2 (1:0)

Gole dla Unii: Kevin Gawlik 3, Przemysław Malaszewski (samob.)
Gole dla Krzanowice: Tomasz Pieczarek, Piotr Święty (k)

Autor: (greh), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności14 września 202516:22

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO]

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Borucin, wieś w gminie Krzanowice znana z pielęgnowania morawskich tradycji i silnie zakorzenionej kultury rolnej, obchodził dziś dożynki. To święto plonów, które od pokoleń jednoczy mieszkańców, w tym roku ponownie przyciągnęło wielu uczestników i gości.

waw
Aktualności15 września 202508:29

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło ZSOMS
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:29

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO]

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Największa wieś w gminie Kornowac – Pogrzebień – była dziś gospodarzem dożynek gminnych. Choć poranek przyniósł opady i wprowadził nieco nerwowości w przygotowaniach, o godzinie 14.30, kiedy ruszał korowód, zza chmur wyszło słońce, a święto plonów rozpoczęło się w pełnej oprawie.

waw
Aktualności14 września 202516:05

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO]

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Tegoroczny dożynkowy korowód w Samborowicach do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Kapryśna aura mogła pokrzyżować plany, jednak sołtys Adrian Niewiera nie poddał się przeciwnościom. Zwołał mieszkańców, a ci licznie przybyli pod szkołę, by wspólnie świętować plony i obejrzeć barwne widowisko.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:07

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO]

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Bieńkowice, znane z rolniczego charakteru, także w tym roku udowodniły, że dożynki są tu wyjątkowym świętem wspólnoty i tradycji. Ulicami wsi przeszedł długi, barwny korowód pełen maszyn rolniczych, przyozdobionych wstążkami, kwiatami i symbolami plonów.

waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.