Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport17 kwietnia 201909:44

Łamatorzy na podium Pucharu Polski w Ju Jitsu

Łamatorzy na podium Pucharu Polski w Ju Jitsu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W minioną sobotę, 13 kwietnia, odbył się w Krakowie Puchar Polski w Ju Jitsu. Raciborski Klub Brazylijskiego Ju Jitsu "Łamator" reprezentowało pięciu najmłodszych zawodników oraz ich starsi koledzy z grupy seniorskiej.

Walczyli oni w dwóch odmianach Ne Waza - w kimonach (GI), oraz w spodenkach i koszulkach (NO GI). Po wielu zaciętych i widowiskowych pojedynkach każdy z grupy młodszej zajął miejsce na podium udowadniając swoje dobre przygotowanie.

Wyniki

Kamil Szymiczek kat. -42 kg. U12 GI - srebro
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. U12 NO GI - srebro
Filip Beska kat. -60 kg. U18 GI - brąz
Szymon Łachowski kat. -60 kg. U15 GI - brąz
Szymon Łachowski kat. -60 kg. U15 NO GI - srebro
Kamil Legan kat. -42 kg. U15 GI - brąz
Ignacy Kosmala kat. -41 kg. U15 NO GI - srebro

Świetną formę na tak prestiżowej imprezie zaprezentowali także seniorzy z raciborskiego klubu zdobywając liczne medale.

Karolina Chojnowska kat. -48kg GI - złoto
Piotr Pawlus kat. -77kg NO GI - brąz
Łukasz Janeczek kat. +94kg GI - srebro
Kamil Tarnawski kat -69kg NO GI - srebro

Bardzo duże wsparcie przy wyjeździe na zawody udzielił klubowi pan Ryszard Hahn właściciel wydawnictwa Wag - Tech. Klub Sportowy Łamator Racibórz pragnie także bardzo podziękować rodzicom zawodników za opiekę, a panu Danielowi Szymiczkowi za zorganizowanie transportu na zawody.

Autor: Łamator Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 marca 202610:47

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO]

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
101
red., źródło zdjęć: dokumentacja UM Racibórz
Reklama
Aktualności19 marca 202613:06

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO]

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
75
Racibórz:

W czwartek, 19 marca, przed wejściem do Urban Labu w Raciborzu odbył się briefing prasowy posłanki Gabriela Lenartowicz. Głównym tematem spotkania był program SAFE oraz jego znaczenie dla rozwoju regionu, szczególnie w kontekście decyzji prezydenta Karol Nawrocki o zawetowaniu ustawy regulującej zasady wykorzystania środków z tego mechanizmu.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Strony Partnerskie20 marca 202613:10

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 20 marca raciborską Akademię Nauk Stosowanych odwiedził wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, Marek Gzik. Wizycie towarzyszyli parlamentarzyści regionu – posłanka Gabriela Lenartowicz oraz senator Henryk Siedlaczek. Spotkanie było okazją do zaprezentowania potencjału uczelni, jej zaplecza dydaktycznego oraz planów rozwojowych na najbliższe lata.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.