Stadion przy ulicy Srebrnej w Raciborzu ponownie stał się areną piłkarskich zmagań młodych zawodników z Polski i zagranicy. W sobotnie przedpołudnie oraz wczesne godziny popołudniowe rozegrano trzeci turniej w ramach V4Cup o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza Jacka Wojciechowicza. W zawodach udział wzięło szesnaście drużyn, które przez wiele godzin rywalizowały o końcowy triumf.
Na Stadionie Unii Racibórz odbyła się kolejna odsłona międzynarodowego turnieju piłkarskiego V4Cup o Puchar Jacka Wojciechowicza - Prezydenta Miasta Raciborza. W rywalizacji wzięło udział 25 drużyn z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, co nadało wydarzeniu wyraźnie międzynarodowy charakter.
W Boże Ciało w Nędzy rozegrano turniej InPost Cup organizowany przez lokalny GMKS 21 Nędza. Młodzi zawodnicy rywalizowali równocześnie na czterech boiskach, a całe wydarzenie od początku przebiegało w sportowej, turniejowej atmosferze.
W niedzielne przedpołudnie boiska w Markowicach ponownie wypełniły się młodymi piłkarzami, trenerami oraz rodzicami dopingującymi swoje drużyny. Wszystko za sprawą drugiego dnia VI Turnieju Małych Bajtli, podczas którego do rywalizacji przystąpiły zespoły z roczników 2018 i 2019.
W słoneczne sobotnie przedpołudnie, 23 maja boiska w Markowicach wypełniły się młodymi piłkarzami, trenerami oraz rodzicami dopingującymi swoje drużyny. Wszystko za sprawą VI Turnieju Małych Bajtli, który zgromadził zespoły z Raciborza i okolic.