Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie3 lipca 202108:43

ARCHITEKTURA - studia w Raciborzu [termin egzaminu]

ARCHITEKTURA - studia w Raciborzu [termin egzaminu] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Z wolna wracamy do "normalności" po nadzwyczajnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Stając wobec konieczności przeprowadzenia egzaminów wstępnych na wybrane kierunki studiów w tym na kierunek ARCHITEKTURA informujemy, że procedura rekrutacji w roku akademickim 2021/2022 w PWSZ w Raciborzu będzie przeprowadzana w trybie on-line, w granicach przewidzianych obowiązującymi przepisami - podała uczelnia.

EGZAMIN WSTĘPNY na kierunek ARCHITEKTURA przeprowadzony zostanie w dniu 12 lipca 2021r. z użyciem technologii informatycznych zapewniających kontrolę przebiegu egzaminu i jego rejestrację.

https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/kierunki/architektura/ 

Zachęcamy do śledzenia komunikatów na stronie rekrutacji PWSZ w Raciborzu.

https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/

Szczegółowy harmonogram w tym termin egzaminów wstępnych na kierunek Architektura uwzględnia terminy ogłoszenia wyników matur, i dostosowany został w taki sposób aby każdy kandydat miał szansę przystąpić do rekrutacji. W razie problemów kandydaci mogą liczyć na pełne wsparcie pracowników Uczelni.

Autor: materiał partnera, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202623:25

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarskie emocje towarzyszyły kibicom od piątku do niedzieli. Rozegrano kolejne mecze na poziomie od IV ligi do C klas Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202601:11

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO]

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sobotnie spotkanie przy ulicy Łąkowej miało wyraźnego faworyta. Piętnaście punktów różnicy w tabeli dzieliło LKS Gamów i LKS Nędza przed pierwszym gwizdkiem. Gamów, z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów, zamykał ligową stawkę i właściwie mogli już oswajać się z myślą o spadku. Goście znajdowali się w nieco lepszym położeniu, jednak wciąż nie mogli być pewni utrzymania, co sprawiało, że w meczu tym interesował ich wyłącznie komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.