Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie2 lipca 202417:21

Firma DR Construct i jej komfortowe w użyciu komórki lokatorskie

Firma DR Construct i jej komfortowe w użyciu komórki lokatorskie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Posiadanie własnego mieszkania stało się dziś o wiele częściej wybieraną praktyką, niż budowa własnego domu. W związku z tym niejednokrotnie szukamy skutecznych rozwiązań, by znaleźć dodatkowe miejsce na przechowywanie przedmiotów, jednośladów, pamiątek, czy rzeczy używanych jedynie sezonowo. Nic więc dziwnego, że firma DR Construct, która oferuje doskonałej jakości komórki lokatorskie w niskiej, atrakcyjnej ofercie cenowej, cieszy się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona konsumentów. Poznajmy ciekawą ofertę z bliska.

Dopasuj komórkę lokatorską do własnej przestrzeni 

Firma oferuje dwa, różne rodzaje komórek lokatorskich. Przede wszystkim dostępne modele różnią się między sobą wymiarami. Jak łatwo się domyślić, jedna komórka przeznaczona jest dla większych powierzchni, inna do mniejszych. Co jednak najważniejsze, firma DR Construct, która zadowolenie swoich klientów zawsze stawia na pierwszym miejscu, oferuje również stworzenie indywidualnych komórek lokatorskich. Nic więc dziwnego, że komórki są w stanie wpisać się w przestrzenie nawet o najbardziej nietypowych wymiarach, czy kształtach. 

komorka2

Najważniejsze informacje dotyczące komórek lokatorskich firmy DR Construct 

Komórki lokatorskie, które oferuję firma DR Construct, to jedne z najdoskonalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystko dzięki temu, że oferowane produkty łączą w sobie funkcjonalność, jak również piękny wygląd i nowoczesny design. Firma wychodzi z założenia popartego badaniami naukowymi, według którego, przedmioty, które cieszą nas swoją prezencją, są przez nas o wiele częściej, jak również chętniej wykorzystywane. Właśnie dlatego oferowane komórki lokatorskie tworzone są przy wykorzystaniu ażurowych ścianek. Dlaczego firma zdecydowała się na to rozwiązanie? Przede wszystkim zajmują one mało miejsca- są cienkie, w przeciwieństwie do betonowych konstrukcji. Po drugie, doskonale wyglądają, cechując się nowoczesnym designem i unikalną, ponadczasową, gładką powierzchnią. Co bardzo ważne, pomimo tego, że ściany ażurowe są cienki i lekkie, jednocześnie są materiałami, które cechują się podwyższoną trwałością, odpornością na różnego rodzaju odkształcenia, czy uszkodzenia mechaniczne. Takie połączenie sprawia, że firma oferuje komórki lokatorskie, które będą cieszyć swoich użytkowników niezmiennym, doskonałym wyglądem, jak również maksymalną funkcjonalnością przez długi czas, nawet pomimo upływu czasu, czy intensywnej eksploatacji.

komorka1

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że w komórkach lokatorskich panuję doskonała wentylacja, przez co nie ma powodów do obaw, że przetrzymywane przedmioty ulegną zawilgoceniu.

Podsumowując, firma DR Construct oferuje kompleksowe, profesjonalne rozwiązania, dzięki którym uda się w pełni zagospodarować każdą przestrzeń, ciesząc się jej maksymalne ergonomią. Oprócz komórek lokatorskich w ofercie odnaleźć można także m.in.: altany na śmieci, boksy na motocykl, metalowe ścianki działowe, obudowy na kosze, czy wygrodzenia. Firma DR Construct oczekuje na Twoje zamówienie.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności12 lipca 202413:32

Nie zastosowała się do sygnalizacji i spowodowała kolizję

Nie zastosowała się do sygnalizacji i spowodowała kolizję - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Grupa Omiń wypadek - Racibórz i okolice
Aktualności13 lipca 202417:39

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

32-letni sztygar oddziału elektrycznego znalazł się w przestrzeni 1150 m pod ziemią, w której mógł oddychać. Ma urazy ręki i klatki piersiowej.

źródło PGG, fot. ŚlUW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202409:37

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Aktualności12 lipca 202411:01

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej?

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Kuźnia Raciborska:

Rok temu politycy Zjednoczonej Prawicy odwiedzili Kuźnię Raciborską, obiecując znaczące wsparcie finansowe dla powiatu raciborskiego w wysokości miliarda złotych oraz budowę mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) przy ulicy Bema. Program miał na celu budowę sześciu czterokondygnacyjnych bloków z 120 mieszkaniami, które miały być oddane do użytku w nowoczesnej, pasywnej technologii.

opr. waw
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202418:14

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki [FOTO i WIDEO]

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę OSP Bolesław obchodziła swój 90. jubileusz. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14.00 Mszą świętą w miejscowym kościele, odprawioną w intencji zmarłych i żyjących druhów.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202420:55

Piłkarskie pokoleniowe boje w Bojanowie [FOTO]

Piłkarskie pokoleniowe boje w Bojanowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

LKS Bojanów zaprosił 13 i 14 lipca na dwudniowy festyn sportowy, w ramach którego w sobotę zorganizowano mecz „szóstek” oldbojów oraz turniej drużyn młodzieżowych. Na niedzielę zaplanowany jest międzynarodowy mecz pomiędzy LKS Bojanów a TJ Spartak Chuchelna.

TH, fot. TH, Nina Perek
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.