Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie28 września 202316:33

Materiały ponadgabarytowe i dłużycowe - Jak przechowywać długie i ponadgabarytowe materiały?

Materiały ponadgabarytowe i dłużycowe - Jak przechowywać długie i ponadgabarytowe materiały? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Przechowywanie materiałów ponadgabarytowych i dłużycowych to spore wyzwanie. Na szczęście długie materiały można z powodzeniem umieszczać na specjalnych regałach, występujących w wielu wersjach. W efekcie nie tylko zaoszczędzimy miejsce, lecz także zadbamy o własną wygodę. Czym cechują się regały na dłużyce? Dlaczego warto je stosować w przypadku dłużycowych materiałów?

Cechy regałów na dłużyce

Dlaczego regały na dłużyce są tak chętnie wybierane w przypadku ponadgabarytowych materiałów? To propozycje doskonałej jakości, które dają wiele korzyści. Produkty ze stali ocynkowanej są odporne na korozję i warunki środowiskowe. Nic więc dziwnego, że wersje ocynkowane są znacznie ciekawsze. Ich zalety to:

  • Odporność na działanie rdzy i czynniki środowiskowe
  • Brak konieczności naprawy uszkodzeń warstwy lakierniczej
  • Trwałe i efektowne rozwiązania
  • Możliwość ustawiania w różnych warunkach
  • Możliwość malowania danych elementów na wybrane kolory

Co ciekawe, regały wspornikowe występują w wielu specyfikacjach. Do dyspozycji mamy między innymi regały na rury, regały na dłużyce, płyty lub blachy. 

regaly-wspornikowe

Niezawodne regały na dłużyce

Regały na dłużyce zostały stworzone z nowoczesnych materiałów przez doświadczonych specjalistów. Zadbali oni nie tylko o jakość, lecz także wydajność i modułowe systemy. W tej sytuacji mocowanie wsporników i stężeń odznacza się brakiem połączeń spawanych - stosuje się połączenia klinowe. Można zatem liczyć na wszechstronność i szeroki wybór wśród regałów wysokiej jakości, niezbędnych do przechowywania długich materiałów. 

Poszukując idealnych regałów do swojego magazynu, trzeba mieć na uwadze ich jakość i niezawodność. Warto poprosić o wsparcie sprzedawcę w sklepie, który wskaże nam najciekawsze rozwiązania. 

Szerokie zastosowanie

Kiedy warto postawić na regał wspornikowe? To świetny wybór wszędzie tam, gdzie składowane i magazynowane są długie przedmioty. Zazwyczaj spotykane są w różnorodnych powierzchniach magazynowych. Dostępne rozwiązania sprawiają, że bezpiecznie i wygodnie będziemy składować liczne produkty. Regały na dłużyce posłużą nam do profili, rur, rynien, prętów, długich opakowań, beczek, rolek kabli, drutu itp. 

reagaly-wspornikowe-na-arkusze-blachy

Ogromną zaletą jest łatwy dostęp do regałów, połączony z możliwością dowolnej regulacji. Dzięki temu można sprawnie składować towary o różnych gabarytach. Unikalne konstrukcje bazują na pionowych kolumnach i wspornikach dwustronnych lub jednostronnych, które są mocowane z pomocą klinów. Po wybiciu istnieje możliwość regulacji rozstawu poziomów ramion nośnych (co 100 mm), zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Co jeszcze warto wiedzieć o regałach na dłużyce? Użytkownicy doceniają zarówno prosty montaż, jak i doskonały stosunek jakości do ceny. Nowoczesna i lekka konstrukcja wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów. Solidne regały cechują się estetyką i trwałością, dlatego służą w magazynach przez długi czas. Oferowane zabezpieczenia znacznie ograniczają ryzyko uszkodzenia. Konstrukcja poradzi sobie nawet z obciążeniem do 2500 kg na wspornik. Od tej pory składowanie długich elementów nie jest już tak trudne i wymagające!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności6 grudnia 202319:20

Od św. Wacława do Mikołaszka. Krzanowice wierne tradycji [FOTO i WIDEO]

Od św. Wacława do Mikołaszka. Krzanowice wierne tradycji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Kiedyś procesja z kościoła pw. św. Wacława do kościółka pw. św. Mikołaja ruszała wczesnym rankiem. Dziś przed południem, by więcej osób mogło wziąć udział w pielęgnowanej do dziś tradycji, a także uczestniczyć we Mszy św.

fot. M. Basista/Fotoperla.eu, wideo G. Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.