Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie30 czerwca 202314:54

Czy porcelana na prezent ślubny to dobry pomysł?

Czy porcelana na prezent ślubny to dobry pomysł?  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Prezent ślubny to upominek, który wręczamy w dniu jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego poszukiwania często są mozolne i często nie wiadomo, od czego zacząć i co kupić. Zestaw porcelany to propozycja, która łączy w sobie praktyczny prezent z okazją zaślubin. Zestawy obiadowe, porcelana są od dawna darowane w zwyczaju jako prezent dla Pary Młodej. Nasza propozycja jest jednak nieco inna, przekonaj się! 

Porcelana na prezent ślubny — dlaczego warto wybrać porcelanę? 

Porcelana jest od wieków znana z wysokiej trwałości — stąd jest jednym z najtrwalszych materiałów stosowanych w produkcji naczyń i dekoracji. Pomimo że należy się obchodzić z nią delikatnie, ponieważ upuszczenie może spowodować zniszczenie, to porcelana wypada jako materiał bardzo trwały na tle naczyń z innych materiałów. Jakie cechy czynią porcelanę tak trwałym materiałem? 

  • Trwałość — ze względu na wysoką trwałość porcelana jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Jest trwalsza od naczyń ceramicznych, a stosowanie jej latami nadal nie ujawnia uszkodzeń i zarysowań. Jest także odporna na przebarwienia, gładka i nieprzepuszczająca. Kolor również jest trwały — nie blaknie i nie wybarwia się. 
  • Odporność na wysokie temperatury — Porcelana pomimo wysokich temperatur nie odkształca się i nie powoduje różnicy w smaku napojów i posiłków. Wszystko smakuje z niej idealnie i długo trzyma ciepło. Nowe zestawy porcelanowe można także myć w zmywarce, ale zawsze należy sprawdzić zalecenia producenta. 

Wyjątkowy i praktyczny prezent ślubny 

Zestaw porcelanowy to idealny pomysł na prezent ślubny dla Pary Młodej. Posiada cechy, które po prostu pasują na tę okazję — porcelanę zwykle współdzielimy z innymi podczas spotkań przy kawie lub przy wspólnych posiłkach. Zestaw porcelanowy jako prezent ślubny daje Młodym okazję do wspólnego spożywania posiłków z przyjaciółmi i rodziną z pięknych i gustownych naczyń. Jak wiadomo wspólne spotkania przy stole dodatkowo wzmacniają więzi między ludźmi, a posiadanie pięknego zestawu porcelanowego może powodować, że takich spotkań będzie więcej. Dodatkowo zestaw porcelanowy na prezent ślubny będzie piękną pamiątką, która przez lata (a może i przez całe życie) będzie zdobiła dom Nowożeńców, a z czasem może nawet zyskać sentymentalną wartość. Dla niektórych może być bardzo istotny fakt, że porcelana to wyjątkowe połączenie prezentu nad wyraz praktycznego i pięknego.  

Prezent ślubny — jaką porcelanę wybrać? 

Możemy postarać się o dedykację na porcelanie na prezent ślubny lub niewielki akcent, który podkreśli magię chwili oraz okazję, na jaką został wręczony. Polska porcelana, godna naszej uwagi ma wiele do zaoferowania. Dedykacja może pojawić się w dyskretnej formie, jako napis na dnie kubka lub po wewnętrznej stronie filiżanek. Informacje takie jak data, imiona Nowożeńców, czy najlepsze życzenia na nowej drodze życia możemy postarać się umieścić jako swój napis na porcelanowym zestawie. Jaki zestaw wybrać? Wiele zależy od stopnia naszej zażyłości i pokrewieństwa, od tego ile chcemy przeznaczyć na prezent. Gustownym i funkcjonalnym prezentem ślubnym będzie zarówno cały obiadowy zestaw porcelanowy, jak i symboliczna para filiżanek ze spodkiem i dzbanuszek. Porcelanowy prezent ślubny da się lubić i z pewnością zostanie ciepło przyjęty. 

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
41
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności26 września 202308:02

Sukces programu edukacyjnego Henkla

Sukces programu edukacyjnego Henkla - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Henkel Polska ponownie zawitał z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Raciborzu i okolicznych miejscowościach

materiał partnera
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.