Dyplomant raciborskiej PWSZ z nagrodą Towarszystwa Urbanistów Polskich

Za nami finał XXX Nagrody Katowickiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepsze prace dyplomowe i kursowe z zakresu urbanistyki, gospodarki przestrzennej i zrównoważonego rozwoju.
Konkurs jest jedną z najdłużej trwających inicjatyw katowickiego oddziału TUP. Organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego , Śląski Związek Gmin i Powiatów oraz Zarząd Śląskiego Oddziału TUP. Początkowo był organizowany wyłącznie na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, obecnie wobec rosnącej konkurencyjności mogą przystąpić do niego studenci kolejnych śląskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a także Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. . Od kilku już lat nasza Uczelnia bierze udział w tym wydarzeniu i odnosi duże sukcesy.
Finał konkursu odbył się 19 listopada 2019 r. w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Prócz prezentacji raciborskich studentów udział wzięli wykładowcy PWSZ w Raciborzu. Wszystkim autorom oraz promotorom prac zostały wręczone dyplomy za prace wyróżnione w konkurach uczelnianych jako najlepsze w roku 2019r. Nagrody w imieniu promotorów odebrała Dyrektor Instytutu Architektury dr inż. arch. Joanna Sokołowska – Moskwiak.
XXX Nagrodę Towarzystwa Urbanistów Polskich (TUP) Oddział Katowice otrzymał:
inż. arch. Ahmad Wiktor Mlayes
Nagrodzeni studenci PWSZ w Raciborzu to:
inż.arch. Wojciech Remer – finalista konkursu
inż.arch. Jonasz Matuszczyk – finalista konkursu
stud. Dorota Bizoń – laureatka konkursu uczelnianego
stud. Justyna Matuła – laureatka konkursu uczelnianego











![Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778590670gre06371-.jpg)


![Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177856765112-20260505-dw421-km-1990-2740-2-.jpg)



![Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769987151large-a962b85d-9770-4155-9f05-719256482626-.jpg)















![Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778663248img-0809-.jpg)

















![Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778705529dsc-6188-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany