Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia15 września 201709:45

Dzień Otwarty Akademii Fitness

 Dzień Otwarty Akademii Fitness - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Lubisz aktywność fizyczną i świetną zabawę? Kochasz wszelkie nowinki związane z fitness i dietetyką? Nic prostszego! Wystarczy w sobotę 23 września, wziąć udział w Dniu Otwartym Akademii Fitness. Tego dnia doświadczeni instruktorzy klubu podpowiedzą Ci jak osiągnąć wymarzone efekty w poprawianiu kondycji fizycznej. Zapisy trwają pod numerem telefonu 788-868-656.

W sobotę, 23 września instruktorzy Akademii Fitness zapraszają na Dzień Otwarty. Zajęcia odbywać będą się w godzinach 8:30 – 13:00. Dla tych wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek przygotowano mnóstwo niespodzianek oraz ogromną dawkę pozytywnej energii płynącej z oferowanych przez Akademię klubowych ćwiczeń. Wszyscy, którzy zawitają do klubu będą mogli dowiedzieć się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby np. poprawić sylwetkę lub kondycję. Na uczestników czekać tego dnia będą bezpłatne zajęcia z m.in. Fit-Mix, Fat Burning, Step&Shape, Tbc, Body Shape itp.

Co więcej, nie zapomniano także o osobach po 50 roku życia, bowiem przygotowano dla nich specjalny trening Aktywni 50+ , który rozpocznie się już o godz. 8:30. Ci, którzy kochają gorące rytmy także znajdą coś dla siebie, a dokładniej na zajęciach z Latino Dance. Natomiast osoby, którym doskwiera ból pleców, mają okazję do wzięcia udziału w treningu Zdrowy Kręgosłup. To jednak nie wszystko. W programie przygotowano także porady trenera personalnego i dietetyka oraz konsultacje fizjoterapeutki, która zajmie się problemami kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka. Po intensywnych ćwiczeniach na wszystkich spragnionych czekać będzie przepyszna woda, którą zapewni raciborski ZWiK. Aktywny dzień w Akademii zakończy losowanie nagród. Pamiętajcie! Sobota, 23 września – siedziba klubu Akademii Fitness (ul. Ocicka)! Zapisów należy dokonać pod numerem telefonu 788-868-656.

dni_otwarte

Autor: Magdalena Matusik,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 marca 202610:01

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. OSP Racibórz-Brzezie
Aktualności30 marca 202615:55

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO]

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
118
Racibórz:

W poniedziałek, 30 marca, przed siedzibą Powiatowego Urzędu Pracy odbyła się konferencja prasowa posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Wosia. W spotkaniu uczestniczyli także radni powiatowi PiS: Magdalena Lenort, Tomasz Kusy oraz Krzysztof Bajerski. Głównym tematem konferencji była sytuacja na rynku pracy w regionie oraz jej konsekwencje dla mieszkańców.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202610:15

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. M. Kościelniak/Muzeum Racibórz
Reklama
Sport29 marca 202622:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w trakcie weekendu nie brakowało. Postarali się o nie piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Swój mecz rozegrali także siatkarze KS PCS Racibórz. Dwa pojedynki mają za sobą również szczypiornistki Startu Pietrowice Wielkie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, które kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202614:44

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO]

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 28 marca rozegrano mecz XVIII kolejki raciborskiej klasy A pomiędzy LKS 07 Markowice a LKS BraxTon Raszczyce. Spotkanie derbowe, zakończone 1:2, wywołało wiele emocji zarówno wśród kibiców, jak i piłkarzy.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202613:53

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO]

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotnim (28.03.) meczu ligi okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a KS Przyszłość Rogów zgromadzeni kibice oglądali na żywo prawdziwy rollercoaster emocji - podczas całego spotkania padło aż 9 goli.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.