Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes6 maja 202208:55

Eko-Okna S.A. otwierają się na rynki arabskie

Eko-Okna S.A. otwierają się na rynki arabskie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Firma Eko-Okna S.A. słynie między innymi z tego, że bierze udział jako wystawca w wielu imprezach targowych związanych z branżą budowlaną. W najbliższym czasie firma deklaruje udział w 15 targach! Będą to m.in. wystawy w Wielkiej Brytanii, Egipcie, Dubaju, Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy otwarci na nowe rynki i dlatego też pojawimy się nie tylko w Europie, ale i w krajach arabskich. Analizy rynku i rozmowy z potencjalnymi klientami pokazują, że zainteresowanie naszymi produktami jest ogromne. Pierwsze statystyki zaskakują nas pozytywnie! - mówi Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

W maju Eko-Okna S.A. po raz pierwszy pojawi się na Targach FIT SHOW 2022 w Birmingham - będzie to z pewnością imponujący debiut, podczas którego brytyjczycy będą mogli poznać firmę, jej ofertę oraz prezentowane produkty. Kolejny debiut producent z Kornic będzie miał w czerwcu podczas targów THE BIG 5 w Egipcie.

Egipt najczęściej kojarzy się z wakacjami, ale nie nam! Dla nas jest to zupełnie nowy rynek, nowe możliwości, a także przestrzeń do rozwoju. Codziennie otrzymujemy ogrom zapytań z krajów arabskich dotyczących naszej oferty. Dlatego też pojawimy się z gronem specjalistów na Targach The Big 5 Construct Egypt. Otwieramy nowe drogi rozwoju naszej firmy! - dodaje Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

W mediach społecznościowych firma chwali się projektem stoiska, które jak zwykle wygląda imponująco. Łączy w sobie elegancję i prostotę. Podczas targów będzie można odbyć wirtualny spacer po fabryce. Jest to możliwe dzięki okularom VR, które przeniosą użytkownika do fabryki Eko-Okien, gdzie zobaczy halę produkcyjną, magazyn wysokiego składowania oraz pomieszczenia biurowe.

Firma zaprezentuje okna, drzwi oraz bramy garażowe. W krajach arabskich oraz w Wielkiej Brytanii będą to systemy dostosowane do wymagań tamtejszych klientów. Eko-Okna S.A. są jednym z najbardziej elastycznych producentów stolarki, który wyznacza panujące na rynkach trendy.

Na wszystkich imprezach targowych należy spodziewać się wielu premier oraz odsłon nowych profili, które będą dostępne w najbliższym czasie w najbogatszej ofercie okien i drzwi firmy EKO-OKNA S.A.

Nowe marki, nowe premiery, nowe profile, nowe rynki to wszystko, czym będziemy zajmować się w najbliższym czasie - podkreśla Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

 

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 10.03.2023
16 marca 202319:50

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 10.03.2023
10 marca 202308:25

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 03.03.2023
10 marca 202308:24

Nasz Racibórz 03.03.2023

Nasz Racibórz 24.02.2023
23 lutego 202320:20

Nasz Racibórz 24.02.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.