Zespół Lao Che zagrał w Raciborskim Centrum Kultury

W niedzielny wieczór, w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury wystąpił zespół Lao Che. Zespół jest laureatem wielu prestiżowych nagród w tym: Fryderyk w kategorii „Rock” w roku 2016 i 2019.
Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 7 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Ich muzyka łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki czy jazzu i funka. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie”, ”Dzieciom” czy też najnowszy album "Wiedza o Społeczeństwie".
Zespół występuje w składzie:
Rafał Borycki – bas, wokal
Mariusz Denst – sampler, wokal
Hubert Dobaczewski – wokal, gitara
Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, sampler, wokal
Michał Jastrzębski – perkusja
Karol Gola- saksofon, flet, klawisze
Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal





























![Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769210332img-3844-.jpg)
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)


![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)







![Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769197539547483326-3259821247526672-3758003245137332535-n-2-.jpg)







![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)


![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany