Program Kultura w sieci także w Raciborzu

Od 1 czerwca raciborska biblioteka realizuje projekt ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.
Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia online. W ramach projektu „Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika”, chcemy dać naszym czytelnikom i nie tylko, namiastkę bogatej działalności kulturalnej i promującej czytelnictwo jaką prowadziliśmy przed czasem epidemii.
Dotychczas, w ramach projektu odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, Jackiem Hugo-Baderem i Anną Dziewit-Meller oraz koncert Kuby Blokesza „KLINEK NA SPLEENEK, czyli piosenki do przetrwania czasów niełatwych”.
Wszystkie nagrania w ramach projektu są dostępne na kanale YouTube biblioteki https://www.youtube.com/channel/UCRpISfP4-FuYKRK4BsA7yXQ w playliście „Program Kultura w sieci” oraz na stronie https://www.biblrac.pl/pl/site/index/347-projekty/328-projekty/372-kultura-w-sieci.
Atrakcyjnie zapowiada się również nadchodzące jesienne spotkanie online z Rafałem Hetmanem – znanym i cenionym blogerem książkowym, który spotka się z czytelnikami w przestrzeni wirtualnej w środę 9 września o godz. 18.00. Link do wydarzenia będzie dostępny wkrótce na stronie internetowej biblioteki (www.biblrac.pl) oraz na fanpage biblioteki (www.facebook.com/biblrac).
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.






![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)


















![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)







![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany