Selfie.com.pl, czyli gwiazdy na scenie Raciborskiego Centrum Kultury

W Raciborskim Centrum Kultury wystawiona została najnowsza propozycja Teatru My, ze znakomitą obsadą. Na scenie pojawili się: Dorota Pomykała, Piotr Zelt, Julia Kamińska oraz Filip Bobek. Spektakl opowiada historię dwóch rodzin - Brygidy i jej córki Julki oraz Gerarda i jego syna Pawełka. Wspomniani rodzice na siłę chcą znaleźć drugą połówkę swojemu dziecku. Przedstawienie w sposób humorystyczny pokazuje sposoby nawiązywania relacji za pośrednictwem Internetu. Zapraszamy do galerii zdjęć.















































![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)
![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)












![Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1569052969img_0182-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany