Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja19 września 201712:38

Zagrajmy razem, czyli klub gier planszowych w bibliotece

Zagrajmy razem, czyli klub gier planszowych w bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nowy sposób na długie, jesienne wieczory? Klub gier planszowych w raciborskiej bibliotece! Za nami pierwsze, pełne pozytywnych emocji spotkanie.

Pierwsze spotkanie nowo powstałego klubu odbyło się w piątek 15 września. Dopisała frekwencja a w ruch poszły m.in. „Rummikub”, „Monopoly”, „Duszki”, „Jenga”, „Uno”, „Carcassone” i „5 sekund”.

- Klub Gier Planszowych powstał z myślą o pasjonatach tej formy rozrywki, którzy chcą kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy i takich, którzy lubią grać, ale nie zawsze mają a kim – mówi Katarzyna Hałacz z MiPBP, organizatorka spotkań w klubie.

EUREKA- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, w której odbywają się spotkania, posiada już pokaźny zbiór planszówek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście na spotkania można także przynieść swoją ulubioną planszówkę i zagrać w nią z innymi uczestnikami. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 20 października w godz. 15.00-18.00 w EURECE- Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12. Serdecznie zapraszamy!

Autor: MiPBP w Raciborzu,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport7 marca 202623:24

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO]

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Udanie rundę wiosenną sezonu 2025/2026 rozpoczęli piłkarze Unii Racibórz. W sobotnim spotkaniu klasy okręgowej raciborzanie pokonali na własnym boisku Ruch Stanowice 3:1. Choć to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, gospodarze pokazali charakter, odwrócili losy meczu i sięgnęli po komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.