Zielono Mi: Śladami Agnieszki Osieckiej na deskach RCK

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza 21 stycznia 2023 (niedziela) o godz. 17.00 do RDK przy ul. Chopina 21 na galę koncertową z okazji Dnia Babci i Dziadka.
- Specjalnie na tę okazję wybraliśmy program z największymi przebojami wspaniałej mistrzyni słowa Agnieszki Osieckiej. Będzie to koncert pod tytułem: “Zielono Mi: Śladami Agnieszki Osieckiej…”Wystąpią dla Państwa gwiazdy wrocławskiej Sceny pod Regałem prowadzeni przez raciborzankę - Adriannę Górkę.
Wystąpią:
Adrianna Górka: wokal
Wojciech Dereń: wokal
Michał Hadasik: fortepian & prowadzenie
Żenia Betliński: Kontrabass
Mateusz Maniak: perkusja
Piotr Treliński: gitara elektryczna
goście specjalni:
Julia Georges
Max Mularczyk
i inni… (a kto więcej będziemy zdradzać wkrótce)
W repertuarze największe przeboje polskiej estrady z tekstami poetki. Usłyszą Państwo m.in. "NIECH ŻYJE BAL" , "DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA", "MAŁGOŚKA", "OKULARNICY" , "UCIEKAJ MOJE SERCE" oraz wiele wiele innych wspaniałych pozycji z dorobku Osieckiej.
Ponadto usłyszą Państwo kilka anegdot i ciekawostek z życia poetki, które niewątpliwie usłane było różnymi barwami i wieloma niezapomnianymi historiami. O agendę wydarzenia i koloryt słowny zadba znany również w Raciborzu, dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem - Michał Hadasik
Bilety w cenie 50,- 60,- (do 1.01.2024r) 60,- 70,- (od 2.01.2024 r.). Honorowane raciborskie karty: "Senior 60+", "Rodzina +"




![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177425810955-926939-2-.jpg)


![Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774172721bez-nazwy-139-.jpg)






![Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774250829dsc05363-.jpg)






![Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774254308dsc-0029-.jpg)






















![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Spotkanie z historią i degustacja [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Spotkanie z historią i degustacja [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774340794zrzut-ekranu-2026-03-24-o-09-25-54-.png)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany