Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 czerwca 202220:08

Sportowe podsumowanie weekendu

Reklama
Racibórz:

Jedni mogą cieszyć się już z awansu, pozostali walczą o jak najlepsze miejsca lub pozostanie w obecnej klasie rozgrywek. To zawsze przysparza emocji. Tych nie brakowało także i w ten weekend. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXIX

Orzeł Łękawica 4:1 Spójnia Landek
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 5:3 LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń 1:4 KS Decor Bełk
Czarni Gorzyce 0:3 LKS Czaniec
GKS Tychy II 3:1 Piast Gliwice II
MRKS Czechowice-Dziedzice 5:0 Drzewiarz Jasienica
Unia Książenice 2:1 ROW 1964 Rybnik
Unia Turza Śląska 3:0 Czarni-Góral Żywiec - WO

Wynik rozegranego awansem meczu XXX kolejki

KS Kuźnia Ustroń 2:0 LKS Czaniec

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.GKS Tychy II 64 84:28 +56
2.KS Decor Bełk 58 57:34 +23
3.Unia Turza Śląska 55 64:40 +24
4.MRKS Czechowice-Dziedzice 51 61:36 +25
5.Kuźnia Ustroń 50 49:36 +13
6.Piast Gliwice II 49 58:42 +16
7.LKS Czaniec 48 53:39 +14
8.Orzeł Łękawica 41 52:48 +4
9.Spójnia Landek 38 48:47 +1
10.ROW 1964 Rybnik 38 63:62 +1
11.TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 37 41:44 -3
12.Drzewiarz Jasienica 36 37:54 -17
13.Unia Książenice 34 58:74 -16
14.Czarni Gorzyce 29 35:64 -29
15.LKS Bestwina 18 37:80 -43
16.Czarni-Góral Żywiec 7 17:86 -69

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXXI

Pierwszy Chwałowice 0:6 LKS 05 Tworków
Gwiazda Skrzyszów 2:1 GKS 1962 Jastrzębie II
LKS Krzyżanowice 3:5 KS 1905 Krzanowice
Silesia Lubomia 0:2 LKS 1908 Nędza
Naprzód Borucin 5:1 Granica Ruptawa
Płomień Połomia 3:5 Jedność Jejkowice
Unia Racibórz sp. z.o.o 7:0 Rymer Rybnik
LKS Raszczyce 9:2 Zameczek Czernica

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Unia Racibórz sp. z.o.o 65 106:45 +61
2.LKS Raszczyce 58 87:58 +29
3.LKS 05 Tworków 58 77:43 +34
4.Forteca Świerklany 52 73:36 +37
5.LKS Krzyżanowice 50 63:45 +18
6.GKS 1962 Jastrzębie II 48 81:56 +25
7.Naprzód Borucin 46 61:48 +13
8.Pierwszy Chwałowice 45 65:67 -2
9.LKS 1908 Nędza 43 66:55 +11
10.Jedność Jejkowice 37 53:56 -3
11.Zameczek Czernica 36 56:90 -34
12.Gwiazda Skrzyszów 35 56:81 -25
13.Płomień Połomia 34 52:67 -15
14.Granica Ruptawa 30 39:65 -26
15.KS 1905 Krzanowice 28 51:87 -36
16.Rymer Rybnik 24 26:61 -35
17.Silesia Lubomia 12 32:84 -52

A klasa

Wyniki kolejki XXVIII

LKS Studzienna 3:0 KS Kornowac - WO - goście zeszli z boiska
Przyszłość Rogów 8:1 Płomień Kobyla
LKS Pawłów 6:2 Naprzód 32 Syrynia
Czarni Nowa Wieś 1:6 Naprzód Czyżowice
LKS Buk Rudy 1:0 Rozwój Bełsznica
LKS Grzegorzowice 4:1 Start Pietrowice Wielkie
Odra Nieboczowy 3:3 KS Kolejarz Chałupki
LKS Lyski 6:3 LKS Zgoda Zawada Książęca

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Naprzód Czyżowice 74 127:20 +107
2.Naprzód 32 Syrynia 63 96:44 +52
3.LKS Studzienna 56 60:35 +25
4.Czarni Nowa Wieś 48 78:58 +20
5.LKS Lyski 43 76:68 +8
6.Start Pietrowice Wielkie 43 47:38 +9
7.Przyszłość Rogów 42 64:54 +10
8.LKS Pawłów 41 65:59 +6
9.LKS Grzegorzowice 39 64:69 -5
10.LKS Zgoda Zawada Książęca 33 54:70 -16
11.LKS Buk Rudy 31 55:65 -10
12.Odra Nieboczowy 28 55:77 -22
13.KS Kolejarz Chałupki 28 48:84 -36
14.Rozwój Bełsznica 22 40:71 -31
15.KS Kornowac 16 46:90 -44
16.Płomień Kobyla 12 26:99 -73

B klasa

Wyniki kolejki XXVII

KS Stal Kuźnia Raciborska 0:2 Naprzód 46 Zawada
LKS Górki Śląskie 1:6 LKS Gamów
LKS Cyprzanów 6:2 Czarni Gorzyce II
TS Górnik Pszów 3:3 LKS Ocice
Naprzód 37 Krzyżkowice 3:2 LKS 07 Markowice
LKS Zwonowice 0:3 LKS Adamowice
LKS Zabełków 1:1 Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn 3:3 LKS Owsiszcze

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Zabełków 60 78:32 +46
2.LKS Ocice 55 85:48 +37
3.LKS 07 Markowice 54 65:32 +33
4.Naprzód 46 Zawada 53 72:48 +24
5.KS Pietraszyn 51 84:53 +31
6.LKS Owsiszcze 45 61:37 +24
7.Czarni Gorzyce II 41 77:56 +21
8.LKS Gamów 38 54:68 -14
9.Wypoczynek Buków 38 46:52 -6
10.Naprzód 37 Krzyżkowice 38 64:53 +11
11.LKS Górki Śląskie 33 50:55 -5
12.LKS Cyprzanów 31 57:76 -19
13.KS Stal Kuźnia Raciborska 29 53:85 -32
14.TS Górnik Pszów 24 41:63 -22
15.LKS Adamowice 17 41:104 -63
16.LKS Zwonowice 9 32:98 -66

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XXI

LKS Bojanów 3:0 LKS Studzienna II - WO
LKS Wojnowice 1:3 Ruch Bolesław
LKS Brzezie 6:1 Ocice Racibórz II
Wicher Płonia 7:1 LKS Owsiszcze II
KS 1905 Krzanowice II 4:2 LKS 05 Tworków II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Wojnowice 43 61:26 +35
2.LKS 05 Tworków II 42 53:27 +26
3.LKS Brzezie 37 56:31 +25
4.KS 1905 Krzanowice II 37 74:41 +33
5.Ruch Bolesław 35 59:35 +24
6.Naprzód Borucin II 26 55:47 +8
7.LKS Bojanów 20 35:46 -11
8.Wicher Płonia 19 51:64 -13
9.LKS Owsiszcze II 15 26:66 -40
10.Ocice Racibórz II 12 32:89 -57
11.LKS Studzienna II 13 18:45 -27

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XXI

Zameczek Czernica II 1:4 Unia Turza Śląska II
Strzelec Rzuchów 2:10 LKS Pstrążna
Czarni Nowa Wieś II 0:11 Olszynka Olza
Naprzód Czyżowice II 0:3 LKS Ruda Kozielska - WO - spotkanie zakończone w 50 minucie z powodu dekompletacji zespołu gospodarzy
Naprzód 46 Zawada II 3:1 Przyszłość Rogów II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Unia Turza Śląska II 44 80:17 +63
2.LKS Pstrążna 37 60:31 +29
3.LKS Ruda Kozielska 36 43:24 +19
4.LKS Dzimierz 34 47:37 +10
5.Zameczek Czernica II 29 56:36 +20
6.Przyszłość Rogów II 24 43:37 +6
7.Naprzód 46 Zawada II 22 33:58 -25
8.Olszynka Olza 19 37:39 -2
9.Naprzód Czyżowice II 18 44:61 -17
10.Strzelec Rzuchów 14 39:61 -22
11.Czarni Nowa Wieś II 6 12:93 -81

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport4 grudnia 202221:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności5 grudnia 202210:24

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.