Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport14 maja 202214:08

Unia Krzanowice pokonała i fotel lidera zachowała [FOTO]

Unia Krzanowice pokonała i fotel lidera zachowała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W XXVII kolejce klasy okręgowej doszło do derbowego starcia pomiędzy Unią Racibórz a KS 1905 Krzanowice. Oba zespoły dzieliła przed tym meczem praktycznie przepaść, tak więc zwycięstwo raciborzan dziwić tak naprawdę nie może.

Różnica, a w zasadzie przepaść, jaka dzieliła oba zespoły wynosiła dwadzieścia dziewięć punktów. Ekipa Dawida Plizgi przed tym spotkaniem miała na swym koncie pięćdziesiąt punktów, krzanowiczanie dwadzieścia jeden. Rozstrzygnięcie mogło być więc tylko jedno – pewna wygrana gospodarzy, których celem jest awans do IV ligi. Ekipa gospodarzy rozstrzygnęła losy meczu w pierwszej połowie, gdzie po golach Dawida Plizgi, Zazy Sabiashvilego i dwóch trafieniach Marcina Oślizloka wyszła na zdecydowane prowadzenie. Dla gości trafił Tomasz Wittek, w związku z tym wynik do przerwy brzmiał 4:1. W drugiej połowie każda z ekip strzeliła po jednym golu, a ostateczne rozstrzygnięcie to 5:2 dla raciborzan.

Unia Racibórz sp. z.o.o.o – KS 1905 Krzanowice 5:2

1:0 Dawid Plizga
2:0 Zaza Sabiashvili
3:0 Marcin Oślizlok
4:0 Marcin Oślizlok
4:1 Tomasz Wittek
5:1 Marcin Oślizlok
5:2 Tomasz Wittek

Autor: fot. Katarzyna Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 listopada 202514:17

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO]

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

24 listopada 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyła się uroczysta ceremonia w ramach obchodów Dni Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia uhonorowano lokalnych krwiodawców, wręczając im odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, przyznawane przez Ministra Zdrowia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.