Sport27 marca 202209:19
Po covidowej przerwie wraca Bieg bez granic

0
Reklama
Racibórz:
Impreza dla biegaczy, wpisana w cykl 4 Biegi Racibórz, wraca 3 maja.
Ostatnia edycja była zaplanowana na maj 2020 r., ale odwołano ją z powodu epidemii COViD-19. Tegoroczna, 14. z kolei, wystartuje 3 maja o 14.30 ze stadionu OSiR przy ul. Zamkowej 4, tak samo jak w 2019 r. - Oprócz biegu głównego, przygotowujemy biegi młodzieżowy, kategorii Open dla kobiet i mężczyzn oraz trasę nordic walking - informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.


![Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762011176img-9278-.jpg)


















![Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761987092168-.jpg)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz