Victoria Racibórz startuje w wirtualnych zawodach pływackich

Wczoraj, 20 kwietnia rozpoczęły się zawody e-swimming & twinning, w których udział biorą trzy kluby pływackie z powiatów związanych ze sobą oficjalnym partnerstwem.
Udział w zawodach biorą: SV08 Werdohl reprezentujący niemiecki Mäerkischer Kreis, MKS-SMS Victoria Racibórz reprezentujący Powiat Raciborski oraz SV08 Neptun Finsterwalde z niemieckiego powiatu Elbe-Elster. Z powodu braku możliwości corocznej rywalizacji na basenie, powiat Mäerkischer Kreis wyszedł z inicjatywą zorganizowania Wirtualnych Zawodów Pływackich, w których poszczególne odcinki trasy zaliczane będą na podstawie ilości przebytych kroków.
Jaką trasę muszą pokonać drużyny, jak śledzić ich postępy i jak zostaną wyłonieni zwycięzcy? O tym wszystkim ze szczegółami dowiecie się ze specjalnie przygotowanej strony internetowej naszych sąsiadów - TUTAJ.
Konkurs potrwa niespełna miesiąc a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnicy mają również relacjonować za pomocą zdjęć lub nagrań video swoje najbardziej pomysłowe sposoby na osiąganie jak największej liczby kroków, z czego ma powstać wieńczący całe wydarzenie teledysk.

![Napad na kantor w Chałupkach. Napastnik skradł ponad 90 tys. zł [AKTUALIZACJA] Napad na kantor w Chałupkach. Napastnik skradł ponad 90 tys. zł [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771835442zrzut-ekranu-2026-02-23-o-09-29-24-.jpg)
![Ciało mężczyzny w pustostanie przy ul. Nowomiejskiej. Zatrzymano trzy osoby [AKTUALIZACJA] Ciało mężczyzny w pustostanie przy ul. Nowomiejskiej. Zatrzymano trzy osoby [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771927147img-3877-.jpg)
![Udana reanimacja w bieńkowickim kościele i tragiczne doniesienia z Tworkowa [RAPORT 998] Udana reanimacja w bieńkowickim kościele i tragiczne doniesienia z Tworkowa [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769851320617591947-1207325734919085-3305143841549238692-n-.jpg)















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany