Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport18 lutego 202009:07

Piłkarskie emocje w Rudniku

Piłkarskie emocje w Rudniku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Rudnik:

W minioną sobotę, 15 lutego w hali sportowej w Rudniku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych. W zmaganiach udział wzięło sześć zespołów z regionu.

Do rywalizacji przystąpiły: UKS Rudnik, KS Unia Racibórz, Unia Turza Śląska, MKS Gmina Lubomia oraz dwie ekipy Odry Wodzisław. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem "każdy z każdym", dzięki czemu rozegrano piętnaście spotkań. Turniej dostarczył wielu emocji licznie zgromadzonej publiczności, a poszczególne spotkania były wyrównane i przebiegały w zdrowej i sportowej rywalizacji. Organizatorem turnieju była Bożena Walaszek.

Zespół UKS Rudnik (na zdj.) wystąpił w składzie: Rafał Walaszek, Jonatan Grygutis, Mateusz Pisarczyk, Wojciech Mikołajczyk, Maksymilian Fiołka, Bartłomiej Kuźniar, Rafał Sukiennik, Wiktor Ewy, Bartosz Twaróg

Klasyfikacja końcowa

1. Unia Racibórz 15 8:3 +5
2. UKS Rudnik 10 8:4 +4
3. Odra Wodzisław II 7 8:6 +2
4. Unia Turza Śląska 5 2:3 -1
5. MKS Gmina Lubomia 4 3:8 -5
6. Odra Wodzisław 1 3:8 -5

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 grudnia 202509:48

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO]

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Obchody 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu stały się okazją do spotkania kilku pokoleń absolwentów, nauczycieli i uczniów. Kulminacyjnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, która podkreśliła znaczenie szkoły w historii miasta i regionu.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.