Sport22 września 201919:50

C klasa. Kapitan pokazał jak strzelać. Wypoczynek górą w Owsiszczach [FOTO]

C klasa. Kapitan pokazał jak strzelać. Wypoczynek górą w Owsiszczach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W meczu C klasy pomiędzy rezerwami LKS Owsiszcze a Wypoczynkiem Buków nie brakowało emocji. Pod dostatkiem było także goli. Łącznie, w całym spotkaniu padło ich aż osiem.

Strzelanie rozpoczął już w 9 minucie kapitan ekipy Wypoczynku, Mateusz Korzonek. Drugie trafienie po kolejnych dziewięciu minutach dołożył Błaże Solich i już dość jasne było, że to właśnie drużyna gości przyjechała walczyć o komplet punktów. Dwubramkowa strata podrażniła jednak ambicje zespołu gospodarzy, który ruszyli do ataku. W 28 minucie gola kontaktowego zdobył Demirhan Cimen. Goście odpowiedzieli niemal natychmiast, bo już w 35 minucie znów powiększyli przewagę do dwóch goli. Piłkę w siatce umieścił ponownie kapitan Bukowa. Miejscowi nie pozostali jednak bierni i tuż przed przerwą zmniejszyli stratę do Wypoczynku do jednego trafienia. Na listę strzelców ponownie wpisał się Demirhan Cimen.

W drugiej cześci meczu gra nie różniła się zbytnio od początkowej fazy pierwszej odsłony. Wypoczynek starał się grać swoje, a Owsiszcze jak najbardziej przeszkadzać, licząc na okazję do kontry. Ostatecznie, w drugich czterdziestu pięciu minutach oba zespoły zdobyły jeszcze gole. Po stronie gospodarzy na listę strzelców zapisał się Tomasz Karnówka, natomiast po stronie gości, dwukrotnie do siatki przeciwnika trafił Mateusz Korzonek, który tym sposobem pokazał ponadprzeciętną skuteczność, zdobywając cztery gole. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5.

LKS Owsiszcze II - LKS Wypoczynek Buków 3:5 (2:3)

Bramki dla Owsiszcz II: Demirhan Cimen 2, Tomasz Karnówka
Bramki dla Wypoczynku Buków: Mateusz Korzonek 4, Solich Błażej

Żółte kartki: Kamil Biela (LKS Owsiszcze II); Adrian Klimanek, Ariel Ćwikliński (LKS Wypoczynek Buków)

LKS Owsiszcze II: Staniczek Kamil (45. Daniel Gromotka) - Staniczek Adam (45. Marcin Suliga), Kamil Biela, Janusz Fulneczek, Tomasz Hanzlik, Adam Nawrat, Dawid Hanslik, Tomasz Karnówka, Dawid Hytrek (kpt.), Adrian Bozigórski, Demirhan Cimen
Pozostali rezerwowi: Michał Bachorski, Dariusz Pientka, Mirosław Wolny, Andrzej Kupiec
Trener: Adrian Tlon
Kierownik drużyny: Mirosław Wolny

LKS Wypoczynek Buków: Dominik Balcerowski - Michał Polman, Bartosz Kłosok (62. Ariel Ćwikliński), Marek Kurzydym (71. Bogusław Sitko), Adrian Klimanek, Mateusz Korzonek (kpt.), Karol Solich, Kamil Sobol (67. Kasper Organiściak), Marcin Sowa, Janusz Tomala (60. Dariusz Malcherczyk), Błażej Solich