Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport2 października 202217:04

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W trakcie mijającego weekendu nie brakowało sportowych emocji. Postarali się o nie piłkarze, koszykarki oraz siatkarze występujący w RLPS. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

IV liga grupa II

Wyniki kolejki IX

Błyskawica Drogomyśl 1:0 MKS Lędziny
LKS Czaniec 0:1 Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek 0:3 Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica 4:3 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Kuźnia Ustroń 5:0 Unia Racibórz sp. z.o.o
Gwarek Ornontowice 4:2 GKS Tychy II
ROW 1964 Rybnik 1:2 KS Decor Bełk
Unia Turza Śląska 2:0 MRKS Czechowice-Dziedzice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Polonia Łaziska Górne 23 17:2 +15
2.Unia Turza Śląska 21 18:7 +11
3.MRKS Czechowice-Dziedzice 16 13:9 +4
4.Gwarek Ornontowice 15 20:20 0
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 14 19:10 +9
6.Błyskawica Drogomyśl 13 10:9 +1
7.GKS Tychy II 13 13:12 +1
8.KS Decor Bełk 13 16:15 +1
9.ROW 1964 Rybnik 12 18:17 +1
10.Spójnia Landek 11 18:15 +3
11.Orzeł Łękawica 11 13:17 -4
12.LKS Czaniec 10 10:12 -2
13.MKS Lędziny 9 11:16 -5
14.Kuźnia Ustroń 7 12:21 -9
15.Drzewiarz Jasienica 7 8:19 -11
16.Unia Racibórz sp. z.o.o 6 10:25 -15

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki IX

LKS Raszczyce 5:0 Zameczek Czernica
Naprzód Czyżowice 2:2 Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa 0:6 LKS Tworków
LKS 1908 Nędza 3:1 Płomień Połomia
Jedność Jejkowice 0:2 Górnik Radlin
GKS Jastrzębie II 3:2 Dąb Gaszowice
Gwiazda Skrzyszów 0:3 LKS Krzyżanowice
Pierwszy Chwałowice 2:1 Forteca Świerklany

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS 1908 Nędza 25 35:17 +18
2.LKS Krzyżanowice 19 28:9 +19
3.Czarni Gorzyce 18 21:10 +11
4.LKS Tworków 18 20:12 +8
5.LKS Raszczyce 18 15:14 +1
6.Forteca Świerklany 17 17:12 +5
7.Górnik Radlin 13 16:15 +1
8.Płomień Połomia 12 17:13 +4
9.GKS Jastrzębie II 12 17:21 -4
10.Gwiazda Skrzyszów 10 17:21 -4
11.Pierwszy Chwałowice 10 17:21 -4
12.Naprzód Czyżowice 8 16:17 -1
13.Granica Ruptawa 8 13:26 -13
13.Zameczek Czernica 8 13:26 -13
15.Jedność Jejkowice 5 10:21 -11
16.Dąb Gaszowice 2 14:31 -17

A klasa

Wyniki kolejki VIII

Przyszłość Rogów 5:0 Zgoda Zawada Książęca
Silesia Lubomia 3:0 Rozwój Bełsznica
LKS Studzienna 7:1 Odra Nieboczowy
Naprzód 32 Syrynia 3:0 Start Pietrowice Wielkie
KS 1905 Krzanowice 3:4 Kolejarz Chałupki
LKS Zabełków 2:2 Czarni Nowa Wieś
Buk Rudy Wielkie 3:3 LKS 07 Markowice
LKS Lyski 2:0 LKS Pawłów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Naprzód 32 Syrynia 20 27:7 +20
2.Odra Nieboczowy 19 22:13 +9
3.LKS Studzienna 18 29:14 +15
4.Kolejarz Chałupki 17 27:16 +11
5.KS 1905 Krzanowice 15 22:17 +5
6.Przyszłość Rogów 15 20:11 +9
7.Czarni Nowa Wieś 14 16:10 +6
8.Silesia Lubomia 14 16:8 +8
9.Buk Rudy Wielkie 10 15:25 -10
10.Start Pietrowice Wielkie 9 10:12 -2
11.LKS Lyski 9 19:24 -5
12.LKS 07 Markowice 8 12:20 -8
13.LKS Pawłów 7 17:20 -3
14.Zgoda Zawada Książęca 3 13:36 -23
15.Rozwój Bełsznica 2 11:25 -14
16.LKS Zabełków 1 6:24 -18

B klasa

Wyniki kolejki VIII

Czarni Gorzyce II 0:4 Ocice Racibórz
LKS Owsiszcze 0:0 Unia Turza Śląska II
LKS Grzegorzowice 0:2 LKS Gamów
LKS Brzezie 2:5 KS Pietraszyn
Naprzód 46 Zawada 3:3 LKS Górki Śląskie
LKS Wojnowice 3:5 Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Borucin 6:2 LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków 7:0 Płomień Kobyla

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Naprzód 46 Zawada 20 32:10 +22
2.KS Pietraszyn 18 30:11 +19
3.LKS Górki Śląskie 16 28:16 +12
4.Unia Turza Śląska II 14 13:9 +4
5.LKS Gamów 14 20:20 0
6.Naprzód Borucin 13 20:20 0
7.Czarni Gorzyce II 12 17:22 -5
8.Naprzód 37 Krzyżkowice 12 15:13 +2
9.Wypoczynek Buków 12 20:18 +2
10.LKS Wojnowice 10 24:25 -1
11.Ocice Racibórz 9 24:18 +6
12.LKS Owsiszcze 9 11:11 0
13.LKS Cyprzanów 7 15:32 -17
14.LKS Grzegorzowice 6 12:26 -14
15.LKS Brzezie 4 17:26 -9
16.Płomień Kobyla 3 10:31 -21

C klasa grupa I

Wyniki kolejki V

Ruch Bolesław 4:1 KS 1905 Krzanowice II
TS Górnik Pszów 6:2 Naprzód 46 Zawada II
LKS 05 Tworków II 2:1 Wicher Płonia
KS Naprzód Borucin II 2:2 LKS Bojanów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS 05 Tworków II 12 17:8 +9
2.Ruch Bolesław 12 17:5 +12
3.TS Górnik Pszów 12 30:7 +23
4.KS 1905 Krzanowice II 6 14:10 +4
5.LKS Bojanów 4 9:21 -12
6.Naprzód 46 Zawada II 4 10:14 -4
7.LKS Krzyżanowice II 4 6:12 -6
8.Wicher Płonia 3 8:11 -3
9.KS Naprzód Borucin II 1 4:27 -23

C klasa grupa II

Wyniki kolejki V

KS Stal Kuźnia Raciborska 2:2 KS Przyszłość Rogów II
LKS Zwonowice 3:0 KS Olszynka Olza
LKS Zameczek Czernica II 1:6 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 3:2 LKS Dzimierz
LKS Adamowice 5:3 LKS Strzelec Rzuchów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.KS Stal Kuźnia Raciborska 13 16:4 +12
2.LKS Adamowice 12 21:11 +10
3.LKS Ruda Kozielska 12 12:3 +9
4.KS Przyszłość Rogów II 10 9:6 +3
5.LKS Zwonowice 9 11:4 +7
6.LKS Zameczek Czernica II 6 15:21 -6
7.LKS Pstrążna 6 12:10 +2
8.KS Olszynka Olza 3 1:13 -12
9.LKS Dzimierz 3 8:14 -6
10.LKS Strzelec Rzuchów 0 5:24 -19

Siatkówka

Zoo-Mar JP Telebim RLPS

Wyniki kolejki I

Liga Kobiet

KRS TKKF Jastrząb – PV Volley Krapkowice Juniorki 3:2 (25:9; 13:25; 25:23; 17:25; 15:10)

Liga mężczyzn

Enter DeLaHair Instal-Mag – Omerta-Northern 3:1 (21:25; 25:20; 25:20; 25:15)
Nowiny.pl Katolik Group – Progress Szkoła Językowa 3:1 (27:29; 25:17; 25:18; 25:21)
ZOO-MAR Lunatycy – Złotnik 3:0 (25:15; 25:23; 25:15)

Koszykówka

II liga kobiet

Wynik kolejki I

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RKK AZS Racibórz 67:42 (15:10; 22:12; 10:8; 20:12)

Tabela TUTAJ

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 listopada 202209:32

Potrawa na gazie przyczyną pożaru w Raszczycach [FOTO]

Potrawa na gazie przyczyną pożaru w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Raszczycach, OSP Markowice
Aktualności28 listopada 202215:46

Dariusz Rosati odwiedzi Racibórz

Dariusz Rosati odwiedzi Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
fot. Dariusz Rosati/FB
Reklama
Aktualności29 listopada 202219:20

Informatycy z Tworkowa docenieni w międzynarodowym rankingu Deloitte

Informatycy z Tworkowa docenieni w międzynarodowym rankingu Deloitte - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wrocławski Bejamas Group, założony przez dwóch mieszkańców Tworkowa, znalazł się w gronie 25 dynamicznie rosnących młodych spółek prestiżowego rankingu firmy doradczej Deloitte.

red., fot. okamgnienie3.pixieset.com, arch. Bejamas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności29 listopada 202208:20

Jestem Europejczykiem. Konkurs w Rudniku

Jestem Europejczykiem. Konkurs w Rudniku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Reklama
Aktualności30 listopada 202208:29

800 tys. zł do podziału na raciborski sport

800 tys. zł do podziału na raciborski sport - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
red., fot. arch. portalu/gala sportu 2020
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.