Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport28 września 202115:19

Raciborski Butokukan na turnieju w Pradze

Raciborski Butokukan na turnieju w Pradze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W miniony weekend w czeskiej Pradze odbyło się zgrupowanie oraz turniej iaido, w którym wzięli udział zawodnicy raciborskiego klubu Butokukan. Imprezę zorganizował po raz kolejny klub Shinkbukan Praha.

Była to pierwsza impreza międzynarodowa, w której zawodnicy z Raciborza mieli możliwość ćwiczenia i konfrontowania swoich umiejętności w szerszym gronie. W zawodach wzięli udział sami zawodnicy ze stopniami uczniowskimi – kyu.

W kategorii mudan indywidualnej udało im się wywalczyć następujące miejsca:

• II miejsce Tomasz Majchrzak (SP nr 15 w Raciborzu),
• III miejsce Kazimierz Dedek (II LO w Raciborzu).

Taikai indywidualne było rozgrywane w formie Embu – zarówno eliminacje jak i finały.

W zgrupowani i turnieju wzięło udział ponad 60 zawodników, z takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Polska, Chorwacja, Węgry i Austria. Adam Majchrzak prowadzący zajęcia w raciborskim klubie, był jednym z sędziów turnieju oraz egzaminatorem w trakcie przeprowadzonych egzaminów.

Całe seminarium pozwoliło na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń, które mamy nadzieję zaprocentują w przyszłości. Przed zawodnikami kolejne zgrupowania i podnoszenie swojej formy. Trzymamy kciuki, aby nawrót pandemii nie pokrzyżował ich planów!

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 marca 202623:59

Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO]

Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Derbowe starcie w Krzyżanowicach zapowiadało się jako jedno z najciekawszych spotkań kolejki i rzeczywiście – przynajmniej na papierze – miało ku temu solidne podstawy. Gospodarze przystępowali do meczu jako wicelider z dorobkiem 37 punktów, natomiast zespół z Raciborza tracił do nich zaledwie dwa „oczka”, zajmując trzecią lokatę. Różnice były więc minimalne, a stawka wysoka.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.