Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport28 sierpnia 202120:30

Do trzech razy sztuka. LKS Pawłów z kompletem punktów [FOTO]

Do trzech razy sztuka. LKS Pawłów z kompletem punktów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

W jednym z meczów A klasy Podokręgu Racibórz LKS Pawłów mierzył się na własnym boisku z drużyną Zgody Zawada Książęca. Jak potoczyły się losy tego spotkania?

Przed meczem wyżej w tabeli plasowała się drużyna Zgody, która miała na swym koncie cztery oczka. Zdobyła je dzięki remisowi i wygranej w poprzednich meczach. Zespół Pawłowa nie miał powodów do zadowolenia. Z jednym punktem plasował się na czternastym miejscu w tabeli. Wiadomo nie od dziś, że pozycje w tabeli poszczególnych zespołów nie zawsze odgrywają decydującą rolę w danym meczu. Tak też było i tym razem. Ekipa Pawłowa już w pierwszej połowie pokazała wyżej notowanemu rywalowi, że w sobotnim meczu będzie miał niezwykle trudno o punkty. Na przerwę gracze Macieja Kozickiego schodzili prowadząc 2:0.

W drugiej połowie Zawada nieco ruszyła do ataku. Jednak nie na tyle skutecznie, by odwrócić losy meczu. Zespół gospodarzy kontrolował wydarzenia na boisku, nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele. W ostatecznym rozrachunku druga połowa zakończyła się co prawda remisem 2:2, ale całe spotkanie padło łupem gospodarzy, którzy wygrali 4:2, dopisując sobie pierwszy w sezonie 2021/2022 komplet punktów.

LKS Pawłów - LKS Zgoda Zawada Książęca 4:2 (2:0)

Autor: fot. Katarzyna Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 marca 202610:01

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. OSP Racibórz-Brzezie
Aktualności30 marca 202615:55

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO]

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
118
Racibórz:

W poniedziałek, 30 marca, przed siedzibą Powiatowego Urzędu Pracy odbyła się konferencja prasowa posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Wosia. W spotkaniu uczestniczyli także radni powiatowi PiS: Magdalena Lenort, Tomasz Kusy oraz Krzysztof Bajerski. Głównym tematem konferencji była sytuacja na rynku pracy w regionie oraz jej konsekwencje dla mieszkańców.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202610:15

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. M. Kościelniak/Muzeum Racibórz
Reklama
Sport29 marca 202622:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w trakcie weekendu nie brakowało. Postarali się o nie piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Swój mecz rozegrali także siatkarze KS PCS Racibórz. Dwa pojedynki mają za sobą również szczypiornistki Startu Pietrowice Wielkie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, które kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202614:44

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO]

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 28 marca rozegrano mecz XVIII kolejki raciborskiej klasy A pomiędzy LKS 07 Markowice a LKS BraxTon Raszczyce. Spotkanie derbowe, zakończone 1:2, wywołało wiele emocji zarówno wśród kibiców, jak i piłkarzy.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202613:53

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO]

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotnim (28.03.) meczu ligi okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a KS Przyszłość Rogów zgromadzeni kibice oglądali na żywo prawdziwy rollercoaster emocji - podczas całego spotkania padło aż 9 goli.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.