Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport7 grudnia 202010:30

Debiut raciborskiego piłkarza w czeskiej ekstraklasie

Debiut raciborskiego piłkarza w czeskiej ekstraklasie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nataniel Wybraniec, wychowanek UKS Ikar Racibórz, a następnie zawodnik między innymi raciborskiej Unii zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywek w Czechach.

Grający na pozycji pomocnika, niespełna 20-letni Nataniel Wybraniec pojawił się na boisku w 86 minucie meczu pomiędzy SFC Opava a Banikiem Ostrawa. Na murawie zastąpił Lukasa Holika. Lepszy w derbowym pojedynku okazał się klub z Ostrawy, który gola na wagę trzech punktów zdobył w samej końcówce spotkania.

Nataniel Wybraniec to piłkarz urodzony i mieszkający w Raciborzu. Jest wychowankiem UKS Ikar Racibórz. W swej piłkarskiej karierze grał także w zespole juniorów Unii Racibórz oraz MKP Odry Centrum Wodzisław Śląski. Ostatnim klubem Nataniela w Polsce był czwartoligowy Piast Żerniki. Od obecnego sezonu jest zawodnikiem SFC Opava.

Sytuacja w tabeli ekipy z Opawy nie jest najlepsza. Klub z dorobkiem pięciu oczek zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli czeskiej ekstraklasy.

Autor: red., fot. FB/Fundacja ITC - rozwijamy piłkarskie talenty, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności1 lipca 202617:43

Smutne wieści z Krzanowic. Zmarł proboszcz, ks. Marek Wcisło

Smutne wieści z Krzanowic. Zmarł proboszcz, ks. Marek Wcisło - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Kuria Opolska i M. Basista
Reklama
Aktualności2 lipca 202613:46

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO]

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W raciborskim Pałacu Ślubów odbyła się dziś, 2 lipca, uroczystość jubileuszy małżeńskich. Medale przyznane przez Prezydenta RP wręczyli jubilatom II Wicewojewoda Śląski Michał Kopański oraz prezydent Raciborza, Jacek Wojciechowicz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 03.07.2026
2 lipca 202619:22

Nasz Racibórz 03.07.2026

Nasz Racibórz 26.06.2026
25 czerwca 202620:19

Nasz Racibórz 26.06.2026

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.