Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport1 listopada 202017:32

Zła wiadomość dla kibiców futsalu. Nie będzie rozgrywek HLPN

Zła wiadomość dla kibiców futsalu. Nie będzie rozgrywek HLPN - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Rozgrywki HLPN były rozrywką zarówno dla kibiców jak i zawodników, którzy po zakończeniu rundy na boiskach trawiastych mogli nadal rywalizować o miano mistrza, tym razem na parkiecie Areny Rafako. Dla sympatyków halówki mamy jednak złą wiadomość.

Niestety, w tym roku emocji futsalowych emocji zabraknie. Organizatorzy Halowej Ligi Piłki Nożnej podjęli decyzję, że jubileuszowy XX sezon zmagań nie zostanie rozegrany. Winny koronawirus. - Trudno będzie zachować wszystkie normy bezpieczeństwa, a dodatkowo nie ma jakiejkolwiek gwarancji, że uda się rozegrać choć jedno spotkanie - powiedział organizator ligi, Sebastian Fajger.

Po raz ostatni kibice futsalu mieli do czynienia z tak długą przerwą w rozgrywkach na przełomie lat 2008 i 2009. Wtedy to remontowana była raciborska hala przy Łąkowej.

Sympatycy futsalu muszą się więc uzbroić w cierpliwośc i znaleźć inny sposób na spędzenie zimowych wieczorów.

Autor: (greh), fot. arch. portalu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 sierpnia 202512:01

Trzeci festyn parafialny w Raciborzu-Brzeziu – rodzinne święto z udziałem gości z całego województwa - relacja na bis!

Trzeci festyn parafialny w Raciborzu-Brzeziu – rodzinne święto z udziałem gości z całego województwa - relacja na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Plac za remizą w Raciborzu-Brzeziu zamienił się, 9 sierpnia, w tętniące życiem centrum rodzinnej zabawy podczas trzeciego festynu parafialnego. Wydarzenie, które przyciągnęło setki mieszkańców oraz gości z całego województwa, zorganizowali parafianie pod kierunkiem proboszcza ks. Bogdana Raka. Festyn okazał się doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności oraz odwiedzających region.

fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.08.2025
7 sierpnia 202522:29

Nasz Racibórz 08.08.2025

Nasz Racibórz 01.08.2025
1 sierpnia 202518:54

Nasz Racibórz 01.08.2025

Nasz Racibórz 25.07.2025
25 lipca 202509:25

Nasz Racibórz 25.07.2025

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.