Sport29 października 201714:37
Eryk Walecki z Raciborza jedzie na MŚ do Bahrajnu

0
Reklama
Racibórz:
Eryk Walecki z Raciborza pojedzie na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA -IMMAF Bahrajn 2017.
Już 12 listopada Walecki będzie rywalizował z zawodnikami z całego świata. Eryk Walecki na co dzień reprezentuje klub Berserkers Venganza Racibórz. To wielokrotny medalista amatorskich zawodów MMA oraz grapplingowych. W swojej karierze stoczył około 50 walk amatorskich, m.in. zdobył Puchar Polski MMA oraz V-ce mistrzostwo Polski grapplingu. Walecki jest jednym z najlepszych zawodników w swojej kategorii wagowej w Polsce i jest na dobrej drodze, by zdobyć Mistrzostwo Świata MMA.



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany