Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 grudnia 201609:06

Młodzi szczypiorniści z Kuźni Raciborskiej uczyli się w ekstraklasie

Młodzi szczypiorniści z Kuźni Raciborskiej uczyli się w ekstraklasie  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kuźnia Raciborska:

Niecodzienną przygodę mogli przeżyć młodzi adepci piłki ręcznej z ZSO w Kuźni Raciborskiej. 7 grudnia na żywo oglądali mecz ekstraklasy pomiędzy NMC Górnik Zabrze a Sandra SPA Pogoń Szczecin, który odbył się w Zabrzu. 

Na co dzień trenują piłkę ręczną w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Dzięki trenerom Andrzejowi Ścierko i Gabrieli Brzeźniak zawodnicy z Kuźni Raciborskiej zobaczyli takie gwiazdy jak Mariusz Jurasik - zawodnik Pogoni Szczecin, w latach 1997-2012 reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, czy Iso Sluijters - wielokrotny reprezentant Holandii, który od lipca gra w barwach Górnika Zabrze. Mecz miał wielu swoich bohaterów, ale chyba najjaśniejszą gwiazdą był Martin Galia, który zaliczył aż 56-procentową skuteczność obron!

Martin Galia obronił niezliczone ataki, a także sam strzelił w tym meczu trzy gole! Debiutujący w roli trenera i powracający na parkiet wspomniany już Mariusz Jurasik na pewno nie spodziewał się, że spotkanie z NMC Górnikiem Zabrze skończy się... aż takim pogromem.

Mecz wygrali zabrzanie - NMC Górnik Zabrze – Sandra SPA Pogoń Szczecin 37:26 (18:11). Po meczu adepci piłki ręcznej z ZSO w Kuźni Raciborskiej mieli okazję porozmawiać, a także zrobić zdjęcia z zawodnikami. W oczekiwaniu na kolejne takie doznania kuźniańscy zawodnicy będą wytrwale trenować, bo kto wie, może i w ich drużynie narodzi się gwiazda piłki ręcznej. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w Kuźni Raciborskiej (wtorek, środa, piątek od 14.30) Wszyscy chętni są zaproszeni!

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
12
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.