Pietrowice Wielkie lepsze od Raciborza

W poniedziałek 16 czerwca na orliku w Pietrowicach Wielkich spotkały się drużyny gospodarzy LKS Startu Pietrowice Wielkie oraz zawodnicy Unii Racibórz. Było to ostatnie spotkanie piłkarzy w rundzie orlików.
Od początku spotkania gospodarze narzucili mocne tempo, angażując się w każdą akcję meczu. Zawodnikom sprzyjała pogoda oraz liczna grupa rodziców, która dopingowała swoim pociechom. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:1.










![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)


![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)
![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany