Adrenalina Fight już za nami

Siedem walk, w tym jedną w której zmierzyły sie kobiety, obejrzała licznie zgromadzona publiczność w sobotni wieczór w Radlinie. Odbyła się tam gala MMA "Adrenalina Fight - Pierwsze Uderzenie". Zobacz zdjęcia z imprezy.
WALKA "Adventure Media" (62 kg) formuła K1
Rafał Krzyżok - Artur Wójcik
WYGRANY: Artur Wójcik
WALKA "MaxFight.pl" (do 90 kg)
Krzysztof Bieniek - Tymoteusz Frydrych
WYGRANY: Tymoteusz Frydrych
WALKA "Kuźnia mocy" (73 kg)
Kamil "Kurczak" Mosgalik - Mateusz Legierski
WYGRANY: Mateusz Legierski
WALKA "Jahoo Tattoo" (90 kg)
Łukasz Kapsa - Przemysław Wodecki
WYGRANY: Łukasz Kapsa
WALKA "Soprano" (84 kg)
Marcin Pawłowski - Wojciech Nowak
WYGRANY: Marcin Pawłowski
WALKA WIECZORU "Powerplay" (70 kg)
Olivier Bula - Maciej Teresiak
WYGRANY: Olivier Bula
WALKA WIECZORU "Estrada Tyska" (55 kg)
Barbara Nalepka - Beata Wardzińska
WYGRANA: Barbara Nalepka
fot. Adventure Media





































































![XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782672266photo-11-z-96-.jpg)
![Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782639842photo-51-z-100-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680206krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)







![Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178276247190lks-2026-105-von-145-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany