Maratończyk z Pawłowa na podium w Ostrawie

22 września w Ostrawie odbył się 51. Ostravsky Maraton. Trasa maratonu, ze względu na remonty w centrum miasta, miała miejsce w parku „ Belsky las”. Dystans 42,195 km był do pokonania na ośmiu pętlach w uroczej leśnej scenerii. III był Robert Antczak z Pawłowa.
Rejon Raciborszczyzny reprezentował Robert Antczak z Pawłowa, który w klasyfikacji ogólnej zajął wysokie trzecie miejsce. Po maratonie maratończyk powiedział: - Był to mój trzeci maraton odkąd zacząłem amatorsko biegać w którym ustanowiłem rekord życiowy 2 godz. 44min. Na dystansie maratońskim startuję raz w roku. Myślę że stać mnie jeszcze na lepszy wynik, ale jak każdy biegacz wie, Maraton zaczyna się po 30 km. Za rok kolejny maraton, a w najbliższym czasie czekają mnie kolejne starty na dystansach od 10 km do 21 km.




![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)

















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany