Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 marca 201213:06

Ajax Amsterdam poszukuje talentów

Ajax Amsterdam poszukuje talentów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Raciborskie szkoły i kluby startują w konkursie Szkółki Piłkarskie Nivea. Sto pierwszych miejsc otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam. Dziesięć najlepszych pojedzie na turniej. Jak pomóc naszym piłkarzom? To proste, zaloguj się na stronie i oddaj swój głos.

Misją Akademii klubu Ajax Amsterdam jest szukanie i szkolenie młodych talentów w piłce nożnej. Taką szkółkę ukończyły znane holenderskie gwiazdy jak Johan Cruijff, Marco van Basten czy Dennis Bergkamp. Szkółka piłkarska nivea poszukuje talentów również w Polsce. Od 1 marca internauci mają szansę głosować na zgłoszone do konkursu szkoły podstawowe i kluby piłkarskie.

I etap: sto szkół/klubów, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek piłkarskich nivea i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam. Wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbędą czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam.

W ramach nagrody każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne).

II etap: dziesięć szkółek, które zdobędą największą ilość punktów za prowadzenie treningów zgodnie z programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam oraz aktywne zdawanie relacji z postępu zawodników na profilu szkółki, zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju szkółek piłkarskich nivea w czerwcu 2013 r. Każda z nich będzie mogła wystawić do turnieju jedną drużynę dla każdej z trzech kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek. Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Za zdobyte punkty zostaną również przyznane dodatkowe nagrody w postaci voucherów uprawniających do nabycia sprzętu sportowego oraz akcesoriów dostępnych w sklepiku internetowym w serwisie.

Szkoły i kluby piłkarskie potrzebują Waszej pomocy. Zamieszczamy poniżej linki do drużyn biorących udział w konkursie:
UKS Ikar Racibórz - http://www.szkolkinivea.pl/nursery/218.html
KP Unia Racibórz - http://www.szkolkinivea.pl/nursery/966.html
Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu - http://www.szkolkipilkarskie.com/nursery/937.html
Ludowy Klub Sportowy 07 Markowice - http://www.szkolkinivea.pl/nursery/160.html
Szkoła Podstawowa w Tworkowie - http://www.szkolkipilkarskie.com/nursery/804.html
Salos Pogrzebień - http://www.szkolkinivea.pl/nursery/997.html
UKS Pawłów: http://www.szkolkinivea.pl/nursery/369.html

Pierwsza tura głosowania kończy się 06.05.2012.
Informacje źródłowe: http://www.szkolkinivea.pl

oprac. BaFu
fot. Internet

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.