Racibórz: Kierunek Dortmund

Ja nas poinformował wiceprezes RTP „Unia” Racibórz Norbert Mika, 4 sierpnia młode piłkarki klubu udają się do Dortmundu na turniej U – 17. Unitki przyjęły zaproszenie prezesa i managera kobiecego zespołu z Hagen, pochodzącego z Polski Petera Hermanna.
W planie pobytu m.in. mecz z drużyną Watenscheid, uczestnictwo w zajęciach treningowych żeńskiej drużyny byłego reprezentacyjnego piłkarza Tomasz Wałdocha U – 17 w Schalke 04. Od 9 sierpnia udział w turnieju – sześć drużyn. Do Niemiec wyjadą: Roksana Dziadek, Małgorzata Polnik, Sandra Szkurłat, Magdalena Skaba, Dżesika Janik, Elżbieta Zygla, Oktawia Widera, Katarzyna Hauk, Daria Materzok, Greta Wiulczok, Ewelina Jureczko, Aleksandra Reżny. Zawodniczki „Unii” skorzystają także z pomocy swoich imienniczek z Opola, które uzupełnią niepełny skład raciborzanek. Opiekę szkoleniową sprawować będą Daria Antończyk, Daria Kasperska i Andrzej Mazurek z Opola.
(als)







![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)





![Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1756403020img-20250828-wa0027-.jpg)



![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany