Agnieszka Winczo piłkarką roku

Polski Związek Piłki Nożnej wybrał Agnieszkę Winczo najlepszą polską piłkarką w 2010 r. Wyboru dokonał Wydział Szkolenia PZPN. Zdaniem szacownego gremium zawodniczka RTP Unii Racibórz prezentowała równą, wysoką dyspozycję zarówno w spotkaniach ligowych jak i reprezentacyjnych.
Z raciborską Unią po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrza Polski i po raz pierwszy Puchar Polski. Z dobrej strony pokazała się także w meczach Ligi Mistrzyń z Brondby Kopenhaga i wielu spotkaniach reprezentacji naszego kraju. W rundzie jesiennej rozgrywek Ekstraligi, popularna "Winia" zdobyła 9 bramek. W zespole RTP Unii Racibórz Agnieszka Winczo występuje trzeci sezon.
harry
Więcej na jej temat można przeczytać TUTAJ







![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)






![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany