Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport29 października 201014:09

Rafako kontra Czarni Wirex

Rafako kontra Czarni Wirex - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Już jutro na wyjeździe o 17.00 siatkarze AZS RAFAKO Racibórz rozegrają czwarty mecz rundy zasadniczej. Rafakowcy zmierzą się z drużyną LKS Czarni Wirex Rząśnia. Przeciwnicy po trzech kolejkach mają na koncie komplet zwycięstw i zajmują drugie miejsce w tabeli.

W dotychczasowych meczach Rafakowcy mieli spore problemy z przyjęciem, co nie pozwoliło grać kombinacyjnie i dawało czas na ustawienie skutecznego bloku przez rywali. - Sporo trenowaliśmy zagrywkę i przyjęcie, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo trening a mecz to nie to samo, na meczu dochodzi dodatkowy stres, walczymy o punkty które nam się na pewno przydadzą by być wyżej w tabeli – powiedział nam środkowy RAFAKO, Bartosz Kawka.

Drużyna z Rząśni swoje mecze wygrała 3:2 (Gwardia Wrocław), 3:1 (Sudety Kamienna Góra) i 3:0 (Siemianowice Śląskie). - Trener Galiński powiedział nam jak grają, ale wszystko zweryfikuje boisko i nasza sobotnia dyspozycja. Dużo ustawień trenowaliśmy, jestem dobrej myśli. Wywieziemy z Rząśni komplet punktów - dodaje Kawka

Kolejny mecz RAFAKO rozegra u siebie 6 listopada o godzinie 17:00 z drużyną Górnika Siemianowice Śląskie. Wstęp wolny.

Trzos Ewa

www.azsrafakoraciborz.bnx.pl  

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności1 lipca 202617:43

Smutne wieści z Krzanowic. Zmarł proboszcz, ks. Marek Wcisło

Smutne wieści z Krzanowic. Zmarł proboszcz, ks. Marek Wcisło - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Kuria Opolska i M. Basista
Reklama
Aktualności2 lipca 202613:46

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO]

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W raciborskim Pałacu Ślubów odbyła się dziś, 2 lipca, uroczystość jubileuszy małżeńskich. Medale przyznane przez Prezydenta RP wręczyli jubilatom II Wicewojewoda Śląski Michał Kopański oraz prezydent Raciborza, Jacek Wojciechowicz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 03.07.2026
2 lipca 202619:22

Nasz Racibórz 03.07.2026

Nasz Racibórz 26.06.2026
25 czerwca 202620:19

Nasz Racibórz 26.06.2026

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.