Sport15 maja 202520:43
Kamil Woźny z Łamatora Racibórz powalczy na gali Babilon MMA 52

0
Reklama
Racibórz:
Już w sobotę, 17 maja, zawodnik Klubu Łamator Racibórz – Kamil Woźny – stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek w formule MMA. W ramach gali Babilon MMA 52 zmierzy się z Sebastianem Szwedą.
Walka odbędzie się w kategorii średniej podczas gali organizowanej w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Dla Kamila Woźnego będzie to kolejna okazja do potwierdzenia swoich umiejętności w klatce. Dotychczas zawodnik z Raciborza może pochwalić się kompletem zwycięstw w zawodowym MMA, ale tym razem czeka go trudne wyzwanie – jego przeciwnik, Sebastian Szweda, to bardziej doświadczony rywal.
Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 17 maja 2025 roku. Transmisję gali będzie można obejrzeć na kanałach Super Polsat, Polsat Sport Fight oraz w serwisie Polsat Box Go.









![Ostatnie pożegnanie śp. Ryszarda Mularczyka na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Ryszarda Mularczyka na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784827405bez-nazwy-107-.jpg)












































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany