Sport21 września 201021:22
Puchar Polski Podokręgu Racibórz II runda

0
Reklama
We wtorek zawodnicy wybiegli na boiska rozegrać 2. rundę Pucharu Polski. Zawodnicy Rafako wzięli odwet za przegrany mecz ligowy ze Startem Pietrowice, tym razem odprawiając rywala z kwitkiem. Do kolejnej rundy awansowały także Unia Racibórz, KS Przyszłość Rogów oraz Naprzód Syrynia.
Wyniki 1/4 finału Pucharu Polski – Podokręg Racibórz:
Rafako Racibórz – Start Pietrowice Wielkie 3:2
LKS Krzyżanowice – Unia Racibórz 1:3
Silesia Lubomia –Przyszłość Rogów 2:5
Naprzód Syrynia – Górnik Pszów 6:2
(greh)
![200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] 200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778870546dsc-3792-.jpg)




![Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778783352dsc-9937-.jpg)






![Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778914939gemini-generated-image-3naq1w3naq1w3naq-2-.jpg)


![Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17789518471778947341tempimage060fuq-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany