Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport6 kwietnia 202520:25

Z Brzeźnicy do Olimpiady Młodzieży – sukcesy zawodników LKS Dąb na Pucharze Polski Kadetów i Kadetek

Z Brzeźnicy do Olimpiady Młodzieży – sukcesy zawodników LKS Dąb na Pucharze Polski Kadetów i Kadetek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Rudnik:

Zawodnicy LKS Dąb Brzeźnica odnieśli imponujące sukcesy podczas II Pucharu Polski Kadetek i Kadetów, który odbył się w dniach 4–6 kwietnia 2025 roku w Hali Legionów w Kielcach. Ich znakomite występy nie tylko zaowocowały medalami, ale także otworzyły drzwi do udziału w najważniejszej imprezie krajowej w tej kategorii wiekowej – Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Oliwier Orzechowski, który zdobył złoty medal w kategorii 60 kg, oraz Emilia Strachota – najlepsza w kategorii 46 kg. Srebrny medal w tej samej kategorii wagowej co Oliwier wywalczył Dawid Matusz. Wysoka forma całej trójki, potwierdzona również podczas wcześniejszego I Pucharu Polski, dała im prawo startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się w Suwałkach podczas weekendu majowego.

Do grona zawodników zakwalifikowanych do OOM dołączyła także Aleksandra Ostrowska – srebrna medalistka I Pucharu Polski. Jej wynik, choć uzyskany w pierwszej odsłonie cyklu, również zagwarantował miejsce w prestiżowej rywalizacji ogólnopolskiej.

LKS Dąb Brzeźnica może być dumny z postawy swoich reprezentantów, którzy nie tylko sięgają po najwyższe trofea, ale także z powodzeniem reprezentują klub na arenie ogólnopolskiej. Gratulujemy zawodnikom, trenerom i całemu sztabowi szkoleniowemu – przed Wami kolejne wyzwania i, jak widać, wielki potencjał na dalsze sukcesy.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport22 marca 202622:06

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik zapewnili swym kibicom mnóstwo emocji. Ciekawie było także w meczu II ligi siatkówki mężczyzn oraz w rywalizacji szczypiornistek pietrowickiego Startu. Sprawdź, jak poradził sobie zespół, któremu kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.