Derby powiatu dla Rafako

W zakończonych przy Łąkowej V-ligowych derbach powiatu, Rafako pokonało 4:2 LKS Krzyżanowice, wzmocniony byłymi zawodnikami IV-ligowej Unii Racibórz, która po zeszłotygodniowej wygranej 3:0 z Carbo Gliwice, dziś poległa 4:1 w Rogowie z Przyszłością. Nędza przegrała w Rybniku z Rymerem 2:1. Niespodzianka w Studziennej, pogrom na Ocicach.
Wyniki soboty
IV liga
Przyszłość Rogów - Unia Racibórz 4:1
V liga
Rafako - Krzyżanowice 4:2
Rymer Rybnik - Nędza 2:1
Klasa A
Rudy - Samborowice 2:1
Czarnik Nowa Wieś - Wypoczynek Buków 0:1
Krzyżkowice - Gaszowice 0:3
Ocice Racibórz - Zawada 0:4
Klasa B
Zabełków - Nieboczowy 1:3
Studzienna - Bieńkowice 1:2
źródło: www.ballpointpen.fora.pl
fot. arch. portalu


![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)



















![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany