Sport24 czerwca 202416:35
Siatkarze plażowi KS Racibórz w śląskiej czołówce. Pojadą na finał do Kołobrzegu

0
Reklama
Racibórz:
W poniedziałek 17 czerwca w Dąbrowie Górniczej rozgrywano turniej finałowy minisiatkówki plażowej chłopców U-12.
- Wśród 12 najlepszych ekip, znalazły się także dwie raciborskie pary - Mateusz Lach/ Maksymilian Niestrój i Józef Michalak/ Maksymilian Kupka. Obydwa zespoły, dzięki swojej dobrej grze awansowały do półfinału tego turnieju. Niestety w obu przypadkach lepsi byli okazali się rywale z Zawiercia oraz Jastrzębia. Raciborskie pary zagrały więc w bratobójczym meczu o 3. miejsce. Z tego emocjonującego pojedynku górą wyszła para Lach/Niestrój i to ona zgarnęła brązowy medal. Dzięki temu zwycięstwu para uzyskała awans do finałów Mistrzostw Polski, rozgrywanych w Kołobrzegu - informuje Klub Siatkarski Racibórz.






![200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] 200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778870546dsc-3792-.jpg)







![Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778783352dsc-9937-.jpg)

![Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17789518471778947341tempimage060fuq-.jpg)





![Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778914939gemini-generated-image-3naq1w3naq1w3naq-2-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany