Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport17 września 202322:28

Otwarty Puchar Polski Juniorów w Judo. Sukces Bartosza Naczyńskiego

Otwarty Puchar Polski Juniorów w Judo. Sukces Bartosza Naczyńskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kornowac:

W gronie szesnastu zawodników w kat. 66 kg Bartosz Naczyński (Dwójka Rydułtowy), związany z Klubem Sportowym Judo Gminy Kornowac, nie miał sobie równych. Zawody rozegrano w Sochaczewie.

Naczyński wygrał swoją grupę, pokonując Prokopiuka z Politechniki Białystok, następnie Eryka Zdanowskiego z Arcusa Warszawa i w finale Teodora Bogdańskiego z Juvenii Wrocław. Obronił tym samym tytuł sprzed roku. Trenującego w Pogrzebieniu zawodnika, podopiecznego trenera Jana Mańki, uznano za najlepszego judokę turnieju. Werdykt wydali trenerzy kadry narodowej juniorów i juniorek.

Klub Sportowy Judo Gminy Kornowac działa przy pogrzebieńskim oratorium.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lutego 202613:06

Pożar silosa z trocinami w Pawłowie

Pożar silosa z trocinami w Pawłowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. grupa 112
Reklama
Aktualności2 lutego 202619:31

Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO]

Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
31
Racibórz:

Uchwała intencyjna Rady Miasta Raciborza dotycząca zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej nr 13 wywołała duże poruszenie wśród rodziców, nauczycieli, uczniów oraz mieszkańców miasta. Podczas spotkania z udziałem społeczności szkolnej głos zabrała dyrektor placówki, przedstawiając jednoznaczne stanowisko szkoły i podkreślając, że mimo decyzji władz, „Trzynastka” funkcjonuje, pracuje i planuje przyszłość.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport1 lutego 202600:18

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO]

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play oraz przede wszystkim integracja – tak w skrócie można podsumować turniej Akademii Rodziców, który zgromadził osiem drużyn reprezentujących różne roczniki. Wydarzenie miało nie tylko sportowy charakter, ale było także okazją do wspólnej zabawy i budowania relacji pomiędzy rodzicami zawodników.

opr. red., źródło i fot. MKS Unia Racibórz
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.