Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport13 czerwca 202312:02

Turniej Racibórz Trophy na bis [FOTO]

Turniej Racibórz Trophy na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

"Racibórz Trophy", czyli największy międzynarodowy turniej piłkarski dla dzieci w powiecie raciborskim odbył się w dniach 3-4 czerwca na stadionie OSiR w Raciborzu. Organizatorem był Junior Trening – Rozwój Młodego Piłkarza.

Dwudniowy turniej piłkarski dla dzieci, okazał się niewątpliwie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Wspaniałe widowisko, zaangażowanie zawodników i atmosfera sportowej rywalizacji sprawiły, że turniej stał się prawdziwą chwałą dla lokalnej społeczności. W ciągu dwóch intensywnych dni na płycie głównej stadionu zebrało się ponad 500 utalentowanych dzieci z 40 klubów, gotowych do pokazania swoich umiejętności na boisku. Już od samego początku można było odczuć ogromną energię i ekscytację, która unosiła się w powietrzu.

W sobotę grały dzieci w kategorii U 8 – zwyciężył Banik Ostrava. Z kolei w niedzielę grały dzieci U 7 – Zwyciężyła AP Proszowianka.

Młodzi piłkarze zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności techniczne, ale również wykazali się znakomitą taktyką i zespołową grą. Od pierwszego gwizdka sędziego można było zauważyć, że każda drużyna dawała z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo dla swojego klubu. Wśród nich były zarówno drużyny doświadczone, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę.

Wielkie brawa należą się także rodzicom i trenerom, którzy wsparli swoje pociechy i dopingowali ich przez cały turniej. Ich obecność i zaangażowanie stanowiły dodatkową motywację dla młodych piłkarzy, którzy chcieli dać z siebie wszystko na boisku.

Na trybunach panowała niezwykła atmosfera, pełna radości i emocji. Kibice, rodziny i przyjaciele zawodników dopingowali ich głośnymi okrzykami i aplauzem, tworząc niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników.

Opinia trenrów z Banika Ostrava:

- Organizacja turnieju zasługuje na najwyższe pochwały. Wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach, zapewniając zarówno komfort zawodnikom, jak i publiczności. Płytę główną stadionu zdobiły piękne flagi z logo turnieju, a infrastruktura była doskonale przygotowana.

Opinia trenera Ruchu Chorzów:

- Fantastyczny turniej, na pewno przyjedziemy za rok.

Na zakończenie każdego turnieju odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal za udział w turnieju, co było doskonałym ukoronowaniem ich wysiłków. Ponadto, najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami. Wręczono również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników swoich drużyn. Wybrany został w każdym dniu najlepszy zawodnik turnieju MVP.

Turniej współfinansowany był ze środków Urzędu Miasta Racibórz. Partenerem turnieju byłu Lasy Państwowe.

- Dziękujemy za wsparcie sponsorom oraz wolontariuszom, dziękujemy Wodociągom Raciborskim za punkt z pyszną Raciborzanką, dziękujemy Osirowi i pracownikom za pomoc w przygotowaniu boiska i szatni. Dziękujemy irlandzkiemu przyjacielowi Johnowi E. Botosowi za profesjonalną sesję zdjeciową. Dziękujemy kibicom Ruchu Chorzów za fajną inicjatywę i prezenty dla dzieci – gratulujemy jednocześnie awansu do Ekstraklasy. Już teraz zapraszamy na kolejny międzynarodowy Turniej - "Silherovice Trophy", który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca i będzie jednocześnie początkiem polsko – czeskiej współpracy

– mówią organizatorzy.

Autor: red., fot. John E. Botos, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 lipca 202411:01

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej?

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
Kuźnia Raciborska:

Rok temu politycy Zjednoczonej Prawicy odwiedzili Kuźnię Raciborską, obiecując znaczące wsparcie finansowe dla powiatu raciborskiego w wysokości miliarda złotych oraz budowę mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) przy ulicy Bema. Program miał na celu budowę sześciu czterokondygnacyjnych bloków z 120 mieszkaniami, które miały być oddane do użytku w nowoczesnej, pasywnej technologii.

opr. waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.