Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport21 maja 202319:44

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W trakcie weekendu nie brakowało piłarskich emocji. Jedni odnieśli kolejne wygrane, a inni zaskoczyli rywala. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXVII

KS Decor Bełk 5:0 MKS Lędziny
MRKS Czechowice-Dziedzice 4:1 GKS Tychy II
Unia Turza Śląska 5:1 Unia Racibórz sp. z.o.o
ROW 1964 Rybnik 2:3 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Gwarek Ornontowice 1:3 Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń 2:0 Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica 2:1 Błyskawica Drogomyśl
Spójnia Landek 3:1 LKS Czaniec

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Unia Turza Śląska 59 65:33 +32
2.Polonia Łaziska Górne 56 54:25 +29
3.KS Decor Bełk 48 54:34 +20
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 45 55:39 +16
5.Gwarek Ornontowice 45 47:46 +1
6.GKS Tychy II 42 53:38 +15
7.LKS Czaniec 41 50:38 +12
8.MRKS Czechowice-Dziedzice 41 41:31 +10
9.Orzeł Łękawica 39 40:43 -3
10.Spójnia Landek 32 52:40 +12
11.ROW 1964 Rybnik 30 39:46 -7
12.Kuźnia Ustroń 30 37:48 -11
13.MKS Lędziny 29 38:60 -22
14.Błyskawica Drogomyśl 24 32:57 -25
15.Unia Racibórz sp. z.o.o 24 38:73 -35
16.Drzewiarz Jasienica 18 20:64 -44

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXV

Forteca Świerklany 5:0 Zameczek Czernica
Pierwszy Chwałowice 0:6 LKS Krzyżanowice
Gwiazda Skrzyszów 0:5 Dąb Gaszowice
GKS Jastrzębie II 1:0 Górnik Radlin
Jedność Jejkowice 1:3 Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza 0:4 LKS Tworków
Granica Ruptawa 2:6 Czarni Gorzyce
Naprzód Czyżowice 3:0 LKS Raszczyce

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.LKS Tworków 61 76:22 +54
2.LKS Krzyżanowice 56 84:35 +49
3.LKS 1908 Nędza 51 66:40 +26
4.GKS Jastrzębie II 48 53:35 +18
5.Forteca Świerklany 47 61:28 +33
6.Płomień Połomia 45 48:41 +7
7.Czarni Gorzyce 39 54:43 +11
8.Naprzód Czyżowice 36 53:46 +7
9.LKS Raszczyce 31 44:52 -8
10.Gwiazda Skrzyszów 28 47:62 -15
11.Górnik Radlin 26 34:46 -12
12.Pierwszy Chwałowice 26 45:56 -11
13.Zameczek Czernica 19 32:74 -42
14.Dąb Gaszowice 16 41:72 -31
15.Jedność Jejkowice 15 29:70 -41
16.Granica Ruptawa 15 40:85 -45

A klasa

Wyniki kolejki XXVI

Przyszłość Rogów 3:0 LKS 07 Markowice
LKS Pawłów 2:2 Czarni Nowa Wieś
LKS Lyski 3:1 Kolejarz Chałupki
Buk Rudy Wielkie 2:2 Start Pietrowice Wielkie
LKS Zabełków 0:4 Odra Nieboczowy
KS 1905 Krzanowice 4:0 Rozwój Bełsznica
Naprzód 32 Syrynia 3:0 Zgoda Zawada Książęca - WO - goście nie dojechali
LKS Studzienna 1:4 Silesia Lubomia

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Naprzód 32 Syrynia 61 82:20 +62
2.Odra Nieboczowy 56 80:46 +34
3.Przyszłość Rogów 56 56:23 +33
4.KS 1905 Krzanowice 47 76:45 +31
5.Silesia Lubomia 47 53:30 +23
6.Kolejarz Chałupki 45 63:45 +18
7.LKS Studzienna 43 74:54 +20
8.LKS Pawłów 40 58:45 +13
9.Start Pietrowice Wielkie 37 41:38 +3
10.Czarni Nowa Wieś 35 49:52 -3
11.LKS Lyski 31 54:62 -8
12.Buk Rudy Wielkie 25 38:64 -26
13.Rozwój Bełsznica 20 35:65 -30
14.LKS 07 Markowice 18 31:62 -31
15.Zgoda Zawada Książęca 14 31:111 -80
16.LKS Zabełków 13 34:93 -59

B klasa

Wyniki kolejki XXVI

Czarni Gorzyce II8:0LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków5:2LKS Górki Śląskie
Naprzód Borucin0:3KS Pietraszyn
LKS Wojnowice0:3LKS Gamów
Naprzód 46 Zawada 1:3 Unia Turza Śląska II
LKS Brzezie 2:3 Ocice Racibórz
LKS Grzegorzowice 1:0 LKS Owsiszcze
Płomień Kobyla 0:3 Naprzód 37 Krzyżkowice - WO

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.KS Pietraszyn 65 93:39 +54
2.Unia Turza Śląska II 58 83:26 +57
3.Naprzód 46 Zawada 56 89:39 +50
4.LKS Gamów 46 74:61 +13
5.Naprzód 37 Krzyżkowice 43 60:44 +16
6.LKS Owsiszcze 42 52:42 +10
7.Ocice Racibórz 41 82:56 +26
8.Naprzód Borucin 41 70:64 +6
9.Czarni Gorzyce II 37 70:77 -7
10.LKS Górki Śląskie 34 62:75 -13
11.LKS Grzegorzowice 32 40:59 -19
12.Wypoczynek Buków 29 54:68 -14
13.LKS Wojnowice 28 56:77 -21
14.LKS Brzezie 23 56:73 -17
15.LKS Cyprzanów 18 33:95 -62
16.Płomień Kobyla 4 14:93 -79

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XVI

KS 1905 Krzanowice II 9:0 LKS Krzyżanowice II
Ruch Bolesław 2:4 TS Górnik Pszów
Naprzód 46 Zawada II 5:4 KS Naprzód Borucin II
Wicher Płonia 2:0 LKS Bojanów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.TS Górnik Pszów 37 86:19 +67
2.Ruch Bolesław 33 52:29 +23
3.LKS 05 Tworków II 31 45:18 +27
4.KS 1905 Krzanowice II 24 51:40 +11
5.Wicher Płonia 21 39:44 -5
6.KS Naprzód Borucin II 16 32:58 -26
7.LKS Bojanów 11 26:60 -34
8.Naprzód 46 Zawada II 11 28:58 -30
9.LKS Krzyżanowice II 6 15:48 -33

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XVI

KS Przyszłość Rogów II 1:2 LKS Zwonowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 8:1 LKS Zameczek Czernica II
KS Olszynka Olza 1:6 LKS Pstrążna
LKS Ruda Kozielska 6:1 LKS Adamowice
LKS Dzimierz 10:2 LKS Strzelec Rzuchów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.LKS Zwonowice 37 42:13 +29
2.KS Stal Kuźnia Raciborska 36 55:16 +39
3.LKS Ruda Kozielska 32 53:23 +30
4.KS Przyszłość Rogów II 30 41:28 +13
5.LKS Adamowice 25 45:40 +5
6.LKS Dzimierz 24 48:34 +14
7.LKS Pstrążna 24 39:35 +4
8.KS Zameczek Czernica II 8 25:72 -47
9.KS Olszynka Olza 8 23:57 -34
10.LKS Strzelec Rzuchów 7 23:76 -53

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 26.04.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.