Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport24 lutego 202310:43

Trenerzy Unii Racibórz na warsztatach w Rakowie Częstochowa

Trenerzy Unii Racibórz na warsztatach w Rakowie Częstochowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Trenerzy Unii Racibórz: Jarosław Rachwalski, Piotr Mucha i Krzysztof Więcek wzięli udział w Warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Raków Częstochowa. Tematyka warsztatów dotyczyła obserwacji i omówienia treningów oraz zagadnień teoretycznych z działu analizy szkoleniowej.

W ostatnim czasie trenerzy Jarosław Rachwalski, Piotr Mucha i Krzysztof Więcek mieli okazję wziąć udział w warsztatach szkoleniowych zorganizowanych przez klub piłkarski Raków Częstochowa. Tematem przewodnim tych spotkań było zagadnienie analizy szkoleniowej, ze szczególnym uwzględnieniem obserwacji i omawiania treningów.

Analiza szkoleniowa to istotny element pracy trenera, który pozwala na skuteczne planowanie, przeprowadzenie oraz ocenę treningów. Polega ona na obserwacji i wyciąganiu wniosków z działań podejmowanych przez zawodników oraz na wykorzystaniu tych wniosków w celu dostosowania treningów do indywidualnych potrzeb piłkarzy i drużyny jako całości.

Warsztaty szkoleniowe w Rakowie Częstochowa były doskonałą okazją dla trenerów Rachwalskiego, Muchy i Więcka do pogłębienia swojej wiedzy na temat analizy szkoleniowej oraz zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie obserwacji i omawiania treningów. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zapoznać się z różnymi metodami i narzędziami wykorzystywanymi w analizie szkoleniowej oraz doświadczyć praktycznej pracy z danymi i statystykami.

Celem warsztatów było przede wszystkim zwrócenie uwagi na kluczowe zagadnienia, takie jak identyfikacja celów treningowych, planowanie treningów, dobór ćwiczeń, czy przeprowadzenie analizy wyników treningów. W trakcie spotkań omawiano również kwestie dotyczące monitorowania i oceny postępów piłkarzy, a także metody przekazywania informacji i opinii na temat treningów.

Trenerzy Rachwalski, Mucha i Więcek są bardzo zadowoleni z udziału w tych warsztatach i podkreślają, że zdobyta wiedza i doświadczenie z pewnością pomogą im w dalszej pracy z drużynami, które prowadzą. Współpraca z klubem Raków Częstochowa była dla nich bardzo cenna, a możliwość pracy z doświadczonymi trenerami i piłkarzami z pewnością wpłynęła na rozwój ich umiejętności.

W dzisiejszych czasach rola trenera w sporcie jest niezwykle istotna, a jego praca wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także umiejętności dostosowania treningów do indywidualnych potrzeb piłkarzy. Dlatego też warsztaty szkoleniowe, takie jak te organizowane przez Raków Częstochowa, są niezwykle ważne dla trenerów.

Autor: red., fot. KW, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.