Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport16 czerwca 201011:22

Zmagania tenisowe z okazji Dnia Dziecka

Zmagania tenisowe z okazji Dnia Dziecka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Planowano rozegrać mecz tenisowy z okazji Dnia Dziecka pomiędzy TKKF RAFAKO i Spartakiem Chuchelna dzieci do lat 12. Ze względów obiektywnych drużyna z Czech nie mogła dojechać. - Postanowiliśmy nie psuć naszym dzieciom zaplanowanej zabawy i przeprowadziliśmy turniej - mówi Henryk Swoboda.

Stawiło się aż 10 zawodników, którzy rozlosowani zostali na 3 grupy, w grupach grano każdy z każdym. Następnie mistrzowie grali między sobą o I-III miejsca. Zawodnicy, którzy zajęli drugie miejsca walczyli o IV-VI miejsce, pozostali o VII, VIII, IX i X miejasce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a najlepsi statuetki.

I miejsce - Appel Dawid
II miejsce - Armatys Tomek
III miejsce - Mielczarek Wiktoria
IV miejsce - Dobies Filip
V miejsce - Rożnowska Ala

Turniej zaliczony został do Grand Prix.

Ponadto 5 czerwca również z okazji obchodów Dnia Dziecka zorganizowano na korcie tenisowym RAFAKO turniej tenisowy dla młodzieży do 18 lat. Do rywalizacji zgłosiło się 8 zawodników i zawodniczek. Organizator imprezy rozlosował młodzież do dwóch grup; w grupie po 4 zawodników. Grano systemem każdy z każdym.

Turniej wymagał dużych umiejętności tenisowych, wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Grupa pierwsza okazała się znacznie silniejsza, a wygrał Daniel Musialik z Rydułtów. Drugie miejsce przypadło Jankowi Rabczukowi, a trzecie Ewa Galicka. Drugą grupę wygrał rewelacyjny Arek Erd, który zwyciężył we wszystkich swoich meczach.

Turniej zaliczony został do Grand Prix RAFAKO. Wszyscy otzymali dyplomy, a najlepsi statuetki. Organizatorem imprezy było Ognisko TKKF RAFAKO. Turniej rozgrywano na dwóch kortach.

Henryk Swoboda

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport13 maja 202622:49

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO]

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Finały rzadko bywają zwykłymi meczami. Nawet jeśli końcowy wynik sugeruje wyraźną przewagę jednej drużyny, to za takim spotkaniem często kryje się znacznie więcej emocji, historii i sportowych podtekstów. Tak było również w finale Amatorskiej Ligi Siatkówki „Volley Amigos 35”, w którym Volley Pszów pokonał Omertę Racibórz 3:0.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.