Trwa festyn charytatywny w raciborskim grodzie. Pomagają Joli

- Jola to radosna, pełna życia dziewczyna - nasza dobra koleżanka. Niestety na jej drodze stanął nowotwór. Leczenie nie tylko wymaga od pacjentki ogromnego wysiłku, ale także jest bardzo drogie. Chcemy w tych trudnych chwilach wesprzeć Jolę, organizując specjalnie dla niej festyn charytatywny - tyle w zapowiedzi przesłanej do redakcji. Zgodnie z nią, w grodzie Drengów ruszyła plenerowa impreza.
Pomysł jej organizacji zrodził się spontanicznie - z potrzeby serca. Początkowo miała być to kameralna impreza zorganizowana przez przyjaciół i współpracowników z podraciborskiej firmy, w której Jola pracuje. Dzięki wsparciu mnóstwa wspaniałych ludzi impreza jednak się rozrosła, a na każdego czeka szereg naprawdę ciekawych atrakcji.
Co przygotowano?
- pokazy walk MMA;
- pokazy walk średniowiecznych;
- przejażdżki konne;
- pokazy (wraz z możliwością przejażdżki) aut współczesnych i zabytkowych;
- zlot motocyklistów, którzy udostępnią swoje maszyny chętnym na przejażdżki;
- warsztaty snycerskie i garncarskie;
- poszukiwanie skarbów wykrywaczem metalu;
- szalona zabawa na dmuchańcach dla najmłodszych;
- bogaty program artystyczny.
Wszystko to już w niedzielę, 25.09. 2022 r. do wieczora w gościnnej przestrzeni Raciborskiego Grodu Średniowiecznego, przy parkingu przed wejściem do Arboretum Bramy Morawskiej.
Szczegóły na plakacie oraz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/428479836014197
Całkowity dochód z festynu zostanie przekazany na pokrycie kosztów leczenia Joli!































![Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766685665img-2917-.jpg)

![14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] 14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667381871724514204dsc-1069-2-.jpg)
![Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766650097dsc-6342-.jpg)
![Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766686993img-2947-.jpg)






![Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17666564631707559924dsc-5535-2-.jpg)

















![Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667151721766358079gre03201-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany