Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 marca 202210:46

Raport 998. Motocykl w ogniu w Chałupkach

Raport 998. Motocykl w ogniu w Chałupkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP miniony weekend zapamiętają na długo. W jego trakcie odnotowano bowiem aż dwadzieścia trzy zdarzenia na terenie całego powiatu. Sprawdź szczegóły.

Piątek, 11 marca 2022

Pierwsze piątkowe zdarzenie odnotowano o godzinie 10.13. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja z instalacji wykrywania pożarów z jednego z obiektów chronionych przy ulicy Jasnej w Raciborzu-Studziennej. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP. Po dojeździe służb na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania zagrożenia nie stwierdzono. Alarm został zakwalifikowany jako fałszywy z instalacji wykrywania.

O godzinie 10.57 trzy zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP pognały do Rud, skąd napłynęło zgłoszenie o pożarze lasu. Po dojeździe na miejsce okazało się, na szczęście, że pożar nie objął jeszcze pobliskiego lasu. Paliła się trawa przy nasypie kolejowym. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia. Przyczyną zdarzenia były iskry ze szlifierki kątowej, używanej w trakcie prac remontowych na szlaku kolejowym do pobliskiej kopalni piasku. Początkowo pracownicy próbowali samodzielnie ugasić pożar, ale wiatr skutecznie im to utrudniał. Spaleniu uległo około 7 arów powierzchni.

Kolejne zdarzenie, które odnotowano o godzinie 14.26 w Górkach Śląskich na ulicy Leśnej również dotyczyło pożaru trawy. W tym przypadku do akcji skierowano jeden zastęp z Reymonta oraz pięć zastępów okolicznych OSP. W celu opanowania ognia konieczne było podanie pięciu prądów wody. Działania trwały ponad 1,5 godziny. Na szczęście obyło się bez strat materialnych. Przyczyną zdarzenia było podpalenie. Spaleniu uległo około ćwierć hektara powierzchni.

O godzinie 15.33 jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP pognały do Rzuchowa na ulicę Pstrązką, skąd napłynęło zgłoszenie o pożarze traw i trzcin. Łącznie ogniem objęte zostały około 4 ary powierzchni. W wyniku zdarzenia nadpaleniu uległa także altanka rybacka. Straty materialne oszacowano na kwotę 500 złotych.

Kolejne zdarzenie odnotowano o godzinie 19.36 w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Opawskiej w Raciborzu. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o zacięciu windy z pasażerami. Na miejsce skierowano dwa zastępy PSP. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ściągnięciu pogotowia dźwigowego oraz uwolnieniu uwięzionych osób.

O godzinie 20.09 miejsce miało kolejne zdarzenie, które wymagało strażackiej interwencji. Doszło do niego na rondzie im. Żołnierzy Niezłomnych w Raciborzu. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe: mercedes oraz renault master. W momencie dojazdu strażaków na miejsce oba pojazdy znajdowały się już na poboczu. Podróżowali w nich jedynie kierowcy, którzy nie wymagali pomocy medycznej. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu jezdni po zdarzeniu. Straty materialne oszacowano na kwotę 3 000 złotych.

Jak poinformował nadkom. Mirosław Szymański, oficer prasowy KPP Racibórz sprawcą zdarzenia był 36-letni mężczyzna kierujący renault. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 51-latkowi kierującemu mercedesem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Ostatnie piątkowe zdarzenie odnotowano o godzinie 23.25 przy ulicy Ocickiej w Raciborzu. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika. Na miejsce skierowano jeden zastęp PSP, który ugasił ogień. Prawdopodobną przyczyną było podpalenie. Obyło się bez strat.

Sobota, 12 marca 2022

Po intensywnym piątku obfitującym w strażackie interwencje sobota była odrobinę spokojniejsza. Nie obyło się jednak bez zdarzeń. Pierwsze z nich odnotowano o godzinie 6.19. Do komendy przy Reymonta wpłynęła informacja z instalacji wykrywania pożarów z jednego z obiektów chronionych przy Placu Jagiełły w Raciborzu. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania udało się ustalić adres czujki, która weszła w stan alarmu. Po sprawdzeniu pomieszczenia zagrożenia jednak nie ujawniono. Mimo to sprawdzono cały obiekt. Na szczęście nie działo się nic złego. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy z instalacji wykrywania.

O godzinie 11.40 jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP zostały zadysponowane na ulicę Księdza Bończyka w Tworkowie. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło bowiem zgłoszenie o możliwym pożarze sadzy w przewodzie kominowym. Po dojeździe służb na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania wykluczono jednak możliwość zapalenia się sadzy. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy w dobrej wierze.

Ostatnie sobotnie zdarzenie (godz. 23.05) było, niestety, tragiczne. Doszło do niego w Nędzy przy ulicy Gliwickiej. Do komendy przy Reymonta o pożarze domu jednorodzinnego. Do akcji zadysponowano znaczne siły i środki: 3 zastępy PSP, cztery zastępy OSP, dwa samochody operacyjne, zespół ratownictwa medycznego, pogotowie energetyczne, dwa patrole policji, pogotowie wodociągowe oraz piaskarkę. Jeszcze przed przyjazdem służb na miejsce trzem osobom udało się opuścić budynek. Jedna pozostała w środku. W trakcie akcji gaśniczej strażacy przeszukiwali jednocześnie poszczególne pomieszczenia. Niestety, utrudniała im to zawalona konstrukcja dachu. Po ugaszeniu ognia i ponownym przeszukaniu budynku ujawniono zwęglone ciało 68-letniego mężczyzny. Działania gaśnicze trwały do godziny 3 w nocy. Następnie pogorzelisko było dozorowane przez jeden zastęp OSP. Osoby, które ewakuowały się z budynku noc spędziły u sąsiadów. Straty materialne, które w tym przypadku schodzą na drugi plan, oszacowano na kwotę 300 000 złotych. Przyczyna pożaru jest ustalana.

Niedziela, 13 marca 2022

Niedzielna służba była dla strażaków z PSP Racibórz i okolicznych OSP prawdziwym maratonem zdarzeń. Pierwsze z nich odnotowano o godzinie 6.13 w obiekcie przy Placu Jagiełły w Raciborzu. Do komendy przy Reymonta wpłynęło zgłoszenie z instalacji wykrywania pożarów. Podobnie jak w sobotę na miejsce skierowano trzy zastępy PSP. Po przeprowadzeniu rozpoznania zagrożenia jednak nie stwierdzono. Zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fałszywy z instalacji wykrywania.

O godzinie 6.46 dwa zastępy PSP pognały na ulicę Dworską w Raciborzu, skąd wpłynęło zgłoszenie o konieczności otwarcia mieszkania ze względu na brak kontaktu z lokatorką. Po dojeździe na miejsce strażacy zapukali do drzwi. Nie uzyskali jednak jakiejkolwiek reakcji. Podjęto decyzję o siłowym otwarciu. Po wejściu do lokalu okazało się, że starsza kobieta siedziała w fotelu i oglądała telewizję. Nie słyszała wcześniejszego pukania i nawoływania. Nie wymagała pomocy medycznej. Zajęła się nią opiekunka. Straty materialne, na które złożyły się uszkodzone drzwi oszacowano na kwotę 100 złotych.

Kolejne zdarzenie odnotowano o godzinie 14.41. Jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP zadysponowano na ulicę Gliwicką w Nędzy na miejsce sobotniego pożaru. Działania strażaków polegały na ponownym sprawdzeniu pogorzeliska.

Praktycznie w tym samym czasie, bo o godzinie 14.44 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła formatka z czeskiego centrum powiadamiana ratunkowego. Zgłoszenie mówiło o zdarzeniu drogowym w Chałupkach przy ulicy Długiej. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano trzy zastępy PSP, dwa zastępy OSP, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że doszło do pożaru motocykla. Kierujący nim mężczyzna próbował samodzielnie ugasić pożar. Doznał poparzeń twarzy. Strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy po czym przekazali pod opiekę załogi karetki pogotowia. Mężczyzna odmówił przewiezienia do szpitala. Całkowitemu spaleniu uległ motocykl ducati. Straty materialne oszacowano na kwotę 60 000 złotych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

O godzinie 16.19 jeden zastęp PSP zadysponowano na ulicę Przejazdową w Raciborzu, skąd napłynęło zgłoszenie o plamie substancji ropopochodnej na jezdni. Jej pojawienie się było spowodowane awarią wózka widłowego przewożonego z tyłu samochodu ciężarowego.

Kolejne zdarzenie odnotowane zostało o godzinie 17.01 na ulicy Eichendorffa w Raciborzu. Do komendy przy Reymonta wpłynęło zgłoszenie mówiące o pożarze budynku po PKP. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP. Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że budynek jest pustostanem, w którym ktoś podpalił śmieci. Strażackie działania polegały na ugaszeniu ognia i oddymieniu pomieszczeń.

O godzinie 19.02 dwa zastępy PSP skierowano na ulicę Londzina w Raciborzu. Zadaniem strażaków miało być otwarcie mieszkania. Po dojeździe na miejsce spróbowano nawiązać kontakt z lokatorem poprzez pukanie i nawoływanie. Znajdujący się w środku mężczyzna sam otworzył drzwi. Nie wymagał pomocy medycznej.

Kolejne zdarzenie miało miejsce o godzinie 19.59 w Rudach w pobliżu ulicy Szkolnej. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP. Na szczęście paliła się tylko ściółka na powierzchni około trzech arów. Ogień nie zdążył jeszcze wejść do lasu. Strat materialnych nie odnotowano.

O godzinie 21.25 dwa zastępy PSP pognały na ulicę Bończyka w Raciborzu, skąd napłynęło zgłoszenie o wejściu domowej czujki czadu w stan alarmu. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzonych pomiarach obecność tego niebezpiecznego gazu potwierdzono w trzech lokalach. Strażacy wyłączyli piecyki gazowe, wygasili kominek w jednym z mieszkań po czym dokonali wietrzenia. Po ponownych pomiarach działania zakończono. Na miejsce wezwano również administratora, któremu wydano stosowne zalecenia.

Ostatnie do tej pory zdarzenie odnotowano o godzinie 2.24 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Trzy zastępy PSP skierowano na ulicę Bosacką w Raciborzu, skąd do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja z instalacji wykrywania pożarów. Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania nie stwierdzono jakiegokolwiek zagrożenia. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy z instalacji wykrywania.

Autor: red., fot. grupa Racibórz 112 (Chałupki), DM (Tworków), redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 maja 202212:02

Sobota na bulwarach. Godziny poszczególnych atrakcji

Sobota na bulwarach. Godziny poszczególnych atrakcji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
8
Racibórz:

O 15.30 z rynku na lewobrzeżne bulwary przejdzie korowód bębniarzy. Po zmierzchu laserowe show nad Odrą.

red.
Reklama
Aktualności26 maja 202212:14

Oferty na przebudowę dworca w Raciborzu droższe niż zakładano

Oferty na przebudowę dworca w Raciborzu droższe niż zakładano - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
24
Racibórz:

Chcąc rozstrzygnąć przetarg PKP będzie musiała zwiększyć budżet planowanej inwestycji, szacowanej na 24,74 mln zł brutto. Najtańsza oferta opiewa na ponad 30 mln zł. - Podjąłem działania, by zarząd PKP zwiększył budżet inwestycji - zapewnia wiceminister Michał Woś.

(waw)
Aktualności27 maja 202208:25

Unibep SA otworzył biuro w Raciborzu

Unibep SA otworzył biuro w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Unibep S.A. - jeden z największych generalnych wykonawców w kraju - świętowała wczoraj oficjalne otwarcie biura w Raciborzu. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu prezesów firm, które już dziś współpracują z Unibep S.A. Była to dobra okazja do szerszego przedstawienia oferty spółki oraz do wymiany doświadczeń związanych z budownictwem energetyczno-przemysłowym. 


 

 

Unibep SA
Reklama
Reklama
Aktualności26 maja 202210:44

Śląscy pogranicznicy z Raciborza świętowali 31. rocznicę powstania formacji

Śląscy pogranicznicy z Raciborza świętowali 31. rocznicę powstania formacji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

25 maja funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej im. nadkom. Józefa Bocheńskiego w Raciborzu uroczyście obchodzili 31. rocznicę powstania Straży Granicznej.

ŚOSG Racibórz
Reklama
Aktualności27 maja 202213:20

Cisi aniołowe drugiego człowieka. Dzień Strażaka na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO]

Cisi aniołowe drugiego człowieka. Dzień Strażaka na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

O godzinie 10.00 w zamkowej kaplicy św. Tomasza Becketa została odprawiona została Msza Święta w intencji pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, ich rodzin oraz emerytów. Po Mszy św., na zamkowym dziedzińcu odbył się uroczysty apel.

red., fot. (greh), Katarzyna Kubik, wideo: (greh)
Aktualności27 maja 202212:08

Nowoczesna wyznaczyła nowe terminy walnego zgromadzenia członków

Nowoczesna wyznaczyła nowe terminy walnego zgromadzenia członków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
15
Racibórz:

Formalne zniesienie epidemii otworzyło drogę do walnego zgromadzenia członków.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności26 maja 202209:32

Raport 998. Nieostrożność mieszkańców kosztowała 15 tys. złotych [FOTO]

Raport 998. Nieostrożność mieszkańców kosztowała 15 tys. złotych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W trakcie minionej służby strażacy odnotowali pięć interwencji. Dwie z nich związane były ze środowymi opadami deszczu. Doszło także do pożaru piwnicy w Markowicach, w wyniku którego straty oszacowano na 15 tys. złotych. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Samuel Markiewka
Reklama
Aktualności27 maja 202205:16

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Aktualności26 maja 202209:15

Na zamku odbędą się raciborskie Dni Urody

Na zamku odbędą się raciborskie Dni Urody - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na wydarzenie, 27 maja, zaprasza Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu. Patronem medialnym jest naszraciborz.pl. W naszej galerii zdjęcia z edycji 2020.

materiał partnera
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202208:00

Grupa przestępcza oszukała bank na 2,5 mln zł

Grupa przestępcza oszukała bank na 2,5 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na trop przestępczej działalności w 2015 roku wpadli policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Katowicach. Sprawa dotyczy naszego regionu. Trafiła na wokandę rybnickiego Sądu Okręgowego.

KWP Katowice
Reklama
Aktualności26 maja 202209:39

Pływadło, bitwy, wyścigi i Dni Raciborza [KALENDARIUM CZERWIEC]

Pływadło, bitwy, wyścigi i Dni Raciborza [KALENDARIUM CZERWIEC] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

W czerwcowym kalendarzu doroczne imprezy - Pływadło, Dni Raciborza oraz Festiwal Średniowieczny, ale nie tylko. Sprawdźcie co jeszcze się wydarzy

red.
Aktualności26 maja 202220:18

Przewodniczący Czerner do prezydenta: proszę o konkretach, a nie o imprezach i eventach!

Przewodniczący Czerner do prezydenta: proszę o konkretach, a nie o imprezach i eventach! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Przewodniczący Rady Miasta Marian Czerner ma nadzieję, że od przyszłej sesji w swoim sprawozdaniu prezydent Dariusz Polowy będzie mówił o swoich pracach, a nie imprezach i eventach, na które był zaproszony.

(waw)
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202212:28

Mumia pokazała twarz. Racibórz w TVN

Mumia pokazała twarz. Racibórz w TVN - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za sprawą liczącej sobie 2800 lat mumii Egipcjanki z naszego Muzeum, Racibórz zagościł dziś w programie Dzień Dobry TVN.

fot. raciborz.pl
Kultura i edukacja26 maja 202218:54

Kasprowicz z serca - koncert w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO]

Kasprowicz z serca - koncert w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na deskach sceny Raciborskiego Centrum Kultury, przy pełnej sali, odbył się koncert "Kasprowicz z serca". Wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu.

fot. Katarzyna Kubik
Reklama
Aktualności26 maja 202212:45

Druhowie z OSP Miedonia przesiądą się do mercedesa

Druhowie z OSP Miedonia przesiądą się do mercedesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Pod koniec września do remizy OSP Racibórz Miedonia przyjedzie nowy średni wóz bojowy. Będzie to Mercedes Atego. Zastąpi ciężkiego jelcza, którego ochotnicy z tej dzielnicy przejęli od OSP Brzezie.

red., fot. bonex.pl
Reklama
Reklama
Biznes26 maja 202222:38

Program Bloki 200+. Szansa dla polskiej energetyki, konsumentów i Rafako

Program Bloki 200+. Szansa dla polskiej energetyki, konsumentów i Rafako - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
materiał nadesłany/biuro posła Adama Gawędy (PiS)
Aktualności27 maja 202218:37

Rudnickie Jabłonki na Tropie. KGW dostanie 156 tys. zł

Rudnickie Jabłonki na Tropie. KGW dostanie 156 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

„Rudnickie Jabłonki” z Koła Gospodyń Wiejskich w Rudniku nie dają o sobie zapomnieć. Tym razem „spektakularny sukces” to mało powiedziane! Dlaczego? Otóż 156 tysięcy złotych wpłynie na konto Rudnickiego Koła Gospodyń Wiejskich na realizację przygotowanego przez panie projektu pt. „Nie marnuję – Wykorzystuję! Rudniczanki na Tropie”.

materiał nadesłany
Reklama
Sport27 maja 202205:22

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności27 maja 202218:05

Dzień Matki w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Raciborzu

Dzień Matki w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Z okazji Dnia Matki uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Raciborzu, przy współorganizacji Raciborskiego Centrum Kultury, zaprosili 26 kwietnia swoje mamy i opiekunów na występ artystyczny do Raciborskiego Centrum Kultury.

materiał nadesłany WTZ
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności26 maja 202217:38

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza?

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Aktualności26 maja 202208:43

PTTK Racibórz zaprasza na wyprawę w Bieszczady

PTTK Racibórz zaprasza na wyprawę w Bieszczady - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał nadesłany, fot. pixabay.com/jarekgrafik
Reklama
Aktualności27 maja 202218:49

Kasprowicz z SERCA - wspomnijmy to jeszcze raz

Kasprowicz z SERCA - wspomnijmy to jeszcze raz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wczorajsze (26.05.) wydarzenie w obiektywie Jana Ptaka i reportażu Raciborskiej Telewizji Kablowej.

fot. Jan Ptak, wideo RTK
Sport26 maja 202223:00

Młodzi zapaśnicy z Raciborza najlepsi w kraju!

Młodzi zapaśnicy z Raciborza najlepsi w kraju! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Młodzicy reprezentujący Miejski Klub Zapaśniczy i ZSOMS w Raciborzu okazali się bezkonkurencyjni w Mistrzostwach Polski w Zapasach u 15.

materiał nadesłany/MKZ Unia Racibórz
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.05.2022
17 maja 202211:53

Nasz Racibórz 13.05.2022

Nasz Racibórz 06.05.2022
17 maja 202211:52

Nasz Racibórz 06.05.2022

Nasz Racibórz 22.04.2022
23 kwietnia 202210:50

Nasz Racibórz 22.04.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.