Aktualności24 lutego 202211:07
Prezydent zrezygnował z rozdawania pączków na Rynku, ale...

0
Reklama
Racibórz:
- Ze zrozumiałych względów zdecydowałem o odwołaniu dzisiejszej akcji rozdawania pączków na Rynku - poinformował prezydent Dariusz Polowy.
- Nie mniej, zachęcam i zapraszam na darmowego krepla, którym w moim imieniu częstować będą pracownicy raciborskiej cukierni w budce na rynku, obok lodowiska. Pączki wydawane będą od godziny 12:00. Pozdrawiam! Liczba pączków jest ograniczona - komunikuje prezydent.





![Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17612141581761146903gre00718-.jpg)













![Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761250792chatgpt-image-23-paz-2025-o-22-18-40-.png)




![50-lecie Przedszkola nr 3 w Raciborzu w RCK Strzecha [FOTO i WIDEO] 50-lecie Przedszkola nr 3 w Raciborzu w RCK Strzecha [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761341867bez-nazwy-23-.jpg)


























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.